Rezervace soutěže
Pozvánka | Obnovit | |||
---|---|---|---|
Kde: | FNC Frýdštejn | Kdy: | 17. 06. 2017 21:15 |
Kontakt: | SDH Frýdštejn | Telefon: | |
Začátek rezervace: | 07. 06. 2017 20:00 | Konec rezervace: | 17. 06. 2017 00:00 |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Frýdštejn | JN | FNC | |
2 | 2 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | |
3 | 3 | Pěnčín | JN | FNC | |
4 | 4 | Nová Ves | LI | Lukáš Pokorný | |
5 | 5 | Karlinky | LI | FNC | |
6 | 6 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew | |
7 | 7 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
8 | 8 | Janův Důl | LI | David Beránek | |
9 | 9 | Jílové u Držkova | JN | MAD Matthew | |
10 | 10 | Chyjice | JC | Tomáš Mikšík | |
11 | 11 | Veselá | SM | Jaroslav Novotný | |
12 | 12 | Malá Skála | JN | Matěj Masný | |
13 | 13 | Příchovice | JN | Jan Kupka | |
14 | 14 | Záskalí | LI | hasici Bezaskovice | |
15 | 15 | Tanvald | Šumburk | JN | Tomáš |
16 | 16 | Březová | LI | Martina Šámalová | |
17 | 17 | Rváčov | SM | Jaroslav Novotný | |
18 | 18 | Valdice | JC | jirka chodur | |
19 | 19 | Křížkový Újezdec | PH | Petra Skružná | |
20 | 20 | Příšovice | LI | Romana Danišová | |
21 | 21 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | |
22 | 22 | Krásná Ves | MB | Vašek Knebl | |
23 | 23 | Hradčany | LI | Tomáš Najman | |
24 | 24 | Desná I | JN | Ondřej Antoš | |
25 | 25 | Jeřmanice | LI | Tomáš Najman | |
26 | 26 | Krásná Ves | MB | FNC | |
27 | 27 | Mělník | Blata | ME | Milan Corna |
28 | 28 | Koberovy | JN | Tomáš Mašek | |
29 | 30 | Bratříkov | JN | Luděk Hlavatý |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Frýdštejn | Muži - Veteráni (PS-12) | JN | FNC |
2 | 3 | Březová | LI | Martina Šámalová | |
3 | 4 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | |
4 | 5 | Příchovice | JN | Jan Kupka | |
5 | 6 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | |
6 | 7 | Raspenava | LI | Luboš Roušal | |
7 | 8 | Veselá | ženy | SM | Eliška Novotná |
8 | 9 | Příšovice | LI | Romana Danišová | |
9 | 10 | Koberovy | JN | Tomáš Mašek | |
10 | 11 | Příšovice | LI | Romana Danišová | |
11 | 12 | Křížkový Újezdec | PH | Petra Skružná | |
12 | 13 | Zlatá Olešnice | JN | Jan Kupka | |
13 | 14 | Jeřmanice | LI | Iveta | |
14 | 15 | Mělník | Blata | ME | Markéta Veselá |
15 | 16 | Odolenovice | JN | SDH Odolenovice | |
16 | 20 | Jeřmanice | Béčko | LI | Jan Kühnel |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Karlinky | LI | FNC | |
2 | 2 | Frýdštejn | B | JN | FNC |
3 | 3 | Sukorady | JC | Michal | |
4 | 4 | Březová | LI | Lukáš Pokorný | |
5 | 5 | Dalešice | JN | David Beránek | |
6 | 6 | Roztoky u Semil | SM | Roman Dolenský | |
7 | 7 | Nová Ves | LI | Lukáš Pokorný | |
8 | 8 | Příchovice | JN | Jan Kupka | |
9 | 9 | * | Bezáskovice | - | hasici Bezaskovice |
10 | 10 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
11 | 11 | Janův Důl | LI | David Beránek | |
12 | 12 | Koberovy | A, muži | JN | Tomáš Mašek |
13 | 13 | Janov nad Nisou | JN | Jan Sajewicz | |
14 | 14 | Příšovice | LI | Romana Danišová | |
15 | 15 | Koberovy | B, ženy | JN | Tomáš Mašek |
16 | 16 | Rychnov u Jablonce nad Nisou | JN | Kryštof Svoboda | |
17 | 18 | Smržovka | JN | Martin Briestenský | |
18 | 19 | Hradčany | LI | Tomáš Najman | |
19 | 20 | Křížkový Újezdec | Zeny | PH | Petra Skružná |
20 | 21 | Desná I | JN | Ondřej Antoš | |
21 | 22 | Jeřmanice | LI | Tomáš Najman | |
22 | 23 | Křížkový Újezdec | PH | Petra Skružná | |
23 | 24 | Mělník | Blata | ME | Milan Corna |
24 | 25 | Bratříkov | JN | Luděk Hlavatý | |
25 | 26 | Rozstání | LI | Aleš Korda |