Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12021/06/042021/06/20 Lavičky, O putovní pohár SDH Lavičky ZR ŽL
22021/06/122021/06/20 Pozděchov - hasičská dráha, 46. Ročník O Pohár přátelství VS -
32021/05/232021/06/20 Svoboda, has. hřiště, 3. kolo MSP (2B) OP -
42021/06/202021/06/26 Vřesovice koupaliště, Požární útok o hodový pohár PV -
52021/06/122021/06/26 Moutnice, fotbalové hřiště, O put.pohár por.Jaroslava Garguly M+Ž 3.kolo BHL BO BHL
62021/06/122021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
72021/06/202021/06/26 BIO-HE Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina SU HE
82021/06/122021/06/26 Rynárec !!! ZRUŠENO !!!, O pohár starosty (2B) PE PLPU
92021/06/182021/06/26 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
102021/06/132021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
112021/06/172021/06/27 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR VCPR
122021/06/132021/06/27 Kněžice, Memoriál A. Šloufa TR TRL
132021/06/102021/07/03 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
142021/06/252021/07/03 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
152021/06/272021/07/03 BIO-HE Dětkovice, BIO-HE Dětkovice PV HE
162021/06/282021/07/03 Dubenec, JL Dubenec TU JL
172021/06/282021/07/04 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
182021/06/182021/07/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Soutěž o pohár starosty sboru na 2B KM -
192021/06/192021/07/05 Lanžhot, hřiště Na Šlajsi, O putovní pohár města Lanžhot, M+Ž+Dor. 4.kolo BHL BV BHL
202021/07/022021/07/10 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
212021/06/182021/07/10 Rohatec u ZŠ, O putovní pohár starosty obce HO GPHO
222021/06/262021/07/10 Rohatec, hřiště u KD, O pohár starosty obce Rohatec M+ž+DOR 5.kolo BHL HO BHL
232021/06/262021/07/10 Batelov, O pohár SDH Batelov (noční soutěž, 2B) JI PLPU
242021/07/032021/07/17 Kamenice nad Lipou, Walter Cup PE PLPU
252021/07/032021/07/17 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
262021/07/012021/07/17 Velké Meziříčí, O putovní pohár SDH Velké Meziříčí ZR ŽL
272021/07/092021/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
282021/07/112021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice OL HE
292021/07/122021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
302021/06/182021/07/17 Chlum u Vlašimi, Noční soutěž v PÚ BN -
312021/07/032021/07/17 Kaliště, Javořická noční soutěž (2B) JI PLPU
322021/07/122021/07/18 Borovice, Borovický pohár MB JL
332021/07/012021/07/18 Netín, O putovní pohár SDH Netín ZR ŽL
342021/07/102021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
352021/07/102021/07/24 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+DOR+TFA 6.kolo BHL BV BHL
362021/07/182021/07/24 BIO-HE Šumvald, BIO-HE Šumvald OL HE
372021/07/112021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
382021/07/112021/07/25 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
392021/07/172021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
402021/07/172021/07/31 Prušánky, park u koupaliště, O put.pohár starosty obce,noční M+Ž 3B, 7.kolo BHL HO BHL
412021/07/182021/08/01 Čechtín, O pohár TR EXČR
422021/08/022021/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
432021/08/012021/08/07 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout OL HE
442021/07/262021/08/07 Meziříčko, O putovní pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
452021/07/312021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
462021/08/022021/08/08 Bechov, Pohár Formanka MB JL
472021/07/262021/08/08 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár SDH Radostín nad Oslavou ZR ŽL
482021/07/252021/08/08 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
492021/07/312021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM EXČR
502021/05/222021/08/14 Hovorany, hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka Hovorany, M+Ž+DOR 9.kol HO BHL
512021/08/062021/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
522021/08/012021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
532021/08/012021/08/15 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
542021/08/092021/08/21 Zbraslav, O putovní pohár SDH Zbraslav BO ŽL
552021/08/132021/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
562021/05/222021/08/21 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
572021/08/232021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
582021/07/312021/08/28 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
592021/08/142021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
602021/08/142021/08/28 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
612021/08/202021/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
622021/08/152021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
632021/08/232021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
642021/08/152021/08/29 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
652021/08/212021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
662021/08/212021/09/04 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
672021/08/272021/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
682021/08/222021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
692021/06/192021/09/05 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
702021/08/222021/09/05 Kojatín, O pohár SDH Kojatín TR TRL
712021/09/062021/09/11 Tanvald, Tanvald JN JL
722021/06/072021/09/11 Herálec, Herálec HB HBHL
732021/08/282021/09/11 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
742021/08/282021/09/11 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
752021/08/302021/09/11 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov ZR ŽL
762021/09/062021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
772021/08/292021/09/12 Výčapy, O pohár starosty SDH TR TRL
782021/09/042021/09/18 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
792021/09/132021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
802021/09/042021/09/18 Český Rudolec, O pohár starosty obce JH PLPU
812021/09/132021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
822021/09/202021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
832021/01/092021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021 DO -
842021/09/112021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
852021/09/172021/09/25 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
862021/09/202021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
872020/12/122021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Pasohlávky, fotbalové hřištěŽenyLukáš Vaculík2021-06-05 08:47:28
2Pasohlávky, fotbalové hřištěMužiLukáš Vaculík2021-06-05 08:44:53
3Pasohlávky, fotbalové hřištěMužiTomáš Hovězák2021-06-05 08:39:29
4Svoboda, has. hřištěŽenyDaniel Chvátal2021-06-04 08:24:59
5Svoboda, has. hřištěMužiDaniel Chvátal2021-06-04 08:24:48
6KarlinkyStarší žáciDaniel Chvátal2021-06-04 08:23:42
7Lesopark ChlebičovŽenyDaniel Chvátal2021-06-04 08:22:59
8Lesopark ChlebičovMužiDaniel Chvátal2021-06-04 08:22:47
9Pasohlávky, fotbalové hřištěŽenyDaniel Chvátal2021-05-29 10:52:33
10Pasohlávky, fotbalové hřištěMužiDaniel Chvátal2021-05-29 10:51:24
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu