Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Po
2

3
Št
4
Lo
5
Ve
6
Ty
7
Le
8
Hr
9
Ku
10
1. Podhradní Lhota 142 14,81KM
17
10
13
17
17
11
17
8
15
17
2. Ratiboř 128 14,89VS
2
1
10
20
15
15
15
10
20
20
3. Lešná 120 14,98VS
11
15
20
10
8
13
10
20
0
13
4. Velká Lhota 86 15,76VS
4
1
17
11
0
9
11
11
11
11
5. Podolí 80 15,11VS
13
11
15
7
0
17
4
13
0
-
6. Valašské Příkazy 48 15,02VS
9
13
0
15
11
-----
7. Jasenice 44 15,57VS-----
10
0
17
17
0
8. Prchalov B 40 14,36NJ
20
----
20
----
9. Lidečko 36 14,73VS
7
20
-
9
------
10. Němetice 30 16,90VS-
1
8
-
13
0
8
-
0
0
11. Brusné 24 18,18KM
6
-
9
-
9
-----
12. Zahnašovice 20 14,73KM----
20
-----
-. Stachovice 20 14,80NJ------
20
---
14. Bylnice 18 16,69ZL-
5
------
13
-
15. Francova Lhota A 17 14,86VS-
17
--------
-. Dolní Bečva 17 16,43VS
8
------
9
--
17. Velké Karlovice 16 16,73VS
3
6
----
7
---
18. Lubno 15 15,29FM
15
---------
-. Bystřička 15 16,93VS-
4
11
-------
-. Ludslavice 15 18,14KM-------
15
--
-. Pohořelice 15 18,82ZL---------
15
22. Hošťálková 14 18,29VS-
0
-
4
0
---
10
-
23. Rožnov pod Radhoštěm A 13 15,73VS------
13
---
-. Francova Lhota 13 16,01VS---
13
------
25. Malenovice 10 15,72FM
10
---------
-. Loukov 10 18,04KM----
10
-----
27. Francova Lhota B 9 15,73VS-
9
--------
-. Hutisko 9 17,03VS------
9
---
-. Hrachovec 9 25,65VS--------
9
-
30. Lužná 8 16,27VS-
8
--------
-. Nedašov 8 16,43ZL---
8
------
-. Velké Karlovice B 8 18,21VS
5
3
--------
33. Leskovec 7 16,36VS-
7
--------
-. Býškovice 7 26,15PR----
7
-----
-. Karolinka Sklárny 7 28,69VS
0
-
7
0
------
36. Křekov 6 16,61ZL---
6
------
-. Makov 6 19,32CA------
6
---
38. Tichov 5 18,14ZL---
5
------
-. Rožnov pod Radhoštěm B 5 22,18VS------
5
---
40. Drnovice 3 21,13ZL---
3
------
41. Prlov B 2 18,31VS-
2
--------
-. Halenkov 2 23,66VS---
2
------
43. Bratřejov 1 18,59ZL-
1
--------
-. Ublo 1 18,87ZL-
1
--------
-. Prlov A 1 29,22VS-
1
--------
-. Horní Lideč 1 32,34VS-
1
-
0
------
-. Valašské Příkazy B 1 34,76VS---
1
------
48. Krhová 0 NPVS-------
0
--
-. Velké Karlovice b 0 NPVS---
0
------
-. Trojanovice 0 MSNJ
0
---------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Po
2

3
Št
4
Lo
5
Ve
6
Ty
7
Le
8
Hr
9
Ku
10
1. Loučka 108 17,92VS
8
15
6
0
10
15
12
15
12
15
2. Loukov 105 18,54KM
15
10
8
12
6
12
8
12
10
12
3. Choryně 99 18,27VS
6
12
10
8
15
0
15
10
15
8
4. Velká Lhota 56 19,68VS
10
5
5
6
8
10
0
6
-
6
5. Bratřejov 18 20,18ZL-
6
12
-------
6. Komárovice 15 18,09VS--
15
-------
-. Drnovice 15 18,67ZL---
15
------
-. Dolní Bečva 15 21,63VS
5
-----
10
---
9. Trojanovice 12 19,60NJ
12
---------
-. Loukov B 12 19,86KM----
12
-----
11. Hostašovice 10 19,26NJ---------
10
-. Vlachovice 10 19,92ZL---
10
------
13. Lužná 8 19,91VS-
8
--------
-. Rokytnice 8 25,34VS-------
8
--
15. Prlov 7 36,66VS-
3
-
4
------
16. Pohořelice 5 30,86ZL---------
5
-. Halenkov 5 32,66VS---
5
------
18. Vizovice 4 33,88ZL-
4
--------
-. Kladeruby B 4 36,48VS--
4
-------
20. Kladeruby A 3 58,16VS--
3
-------
-. Lidečko 3 70,63VS---
3
------
22. Seninka 0 NPVS-
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Po
2

3
Št
4
Lo
5
Ve
6
Ty
7
Le
8
Hr
9
Ku
10
1. Vlčovice A 66 15,66NJ
10
10
10
0
10
3
10
7
3
3
2. Velké Karlovice 59 16,10VS
7
3
3
2
-
10
7
10
7
10
3. Krhová 53 15,84VS
5
5
7
3
3
7
3
5
10
5
4. Pozděchov 34 15,68VS
3
7
-
7
5
---
5
7
5. Vlčovice B 23 15,53NJ---
10
7
5
-
1
--
6. Nedašov 5 15,88ZL---
5
------
-. Prostřední Bečva 5 18,55VS------
5
---
-. Němetice 5 22,97VS--
5
-------
9. Lešná 3 17,13VS-------
3
--
10. Janovice 2 17,83NJ-------
2
--
-. Hutisko 2 20,20VS------
2
---
-. Podhradní Lhota 2 28,73KM--------
2
0
13. Karolinka Sklárny 1 18,40VS---
1
------
-. Študlov 1 29,67VS---
1
------


Celkem se účastnilo:  86 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: