Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 06. 09. 2019 2019/09/21 Kostelec nad Černými lesy, 8. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO PL
2 10. 09. 2019 2019/09/21 MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planá, memoriál Václava Zimáka TC TCL
3 08. 09. 2019 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
4 16. 09. 2019 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
5 01. 09. 2019 2019/09/20 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice ZN -
6 07. 09. 2019 2019/09/19 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala KM -
7 08. 09. 2019 2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
8 09. 09. 2019 2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké PJ -
9 11. 09. 2019 2019/09/21 MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planá, memoriál Václava Zimáka TC TCL
10 15. 09. 2019 2019/09/21 Soběsuky, O pohár starosty PV VCPV
11 31. 08. 2019 2019/09/20 Srch, fotbalové hřiště, VIII.kolo LPO - Srch PA LPO
12 01. 09. 2019 2019/09/20 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy TR -
13 13. 09. 2019 2019/09/19 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice VY -
14 15. 09. 2019 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
15 31. 08. 2019 2019/09/21 Smidary, IX.kolo LPO - Smidary HK LPO
16 16. 09. 2019 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
17 08. 09. 2019 2019/09/21 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti JH -
18 10. 09. 2019 2019/09/27 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
19 14. 09. 2019 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
20 17. 09. 2019 2019/09/27 Rokytno, u Kačárny, X.kolo LPO - Rokytno PA LPO
21 17. 03. 2019 2019/09/27 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
22 22. 09. 2019 2019/09/28 Olešnice, Olešnice OL HE
23 15. 09. 2019 2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
24 23. 09. 2019 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
25 06. 09. 2019 2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019 UO -
26 01. 09. 2019 2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO DO -
27 09. 09. 2019 2019/10/04 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice TR -
28 01. 09. 2019 2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE PJ FSCR
29 05. 10. 2019 2019/10/11 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B KM -
30 01. 10. 2019 2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu UH -
31 19. 09. 2019 2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže KM -
32 01. 10. 2019 2019/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka PM -
33 01. 11. 2019 2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár ZL -
34 30. 07. 2019 2019/12/13 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1TřebeloviceŽeny Třebelovice12019-09-21 00:54:31
2Třeština (SU)nerozlišeno Dolní Libina482019-09-21 00:04:33
3Český RudolecMuži Žďár192019-09-20 23:52:15
4Český RudolecMuži Skrýchov u Malšic252019-09-20 23:49:16
5Česká BěláŽeny Světlá nad Sázavou52019-09-20 22:35:30
6Český RudolecMuži Heřmaneč42019-09-20 22:06:13
7Český RudolecMuži Markvarec282019-09-20 22:04:56
8VýklekyŽeny Blatec82019-09-20 21:14:31
9Třeština (SU)nerozlišeno Bezděčí u Trnávky92019-09-20 20:29:24
10Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Horšovský Týn162019-09-20 20:20:56
11Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Horšovský Týn122019-09-20 20:20:02
12Třeština (SU)nerozlišeno Janovice492019-09-20 19:13:01
13Třeština (SU)nerozlišeno Sobotín442019-09-20 18:44:35
14Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Dubňany272019-09-20 18:23:46
15MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Ctiboř32019-09-20 17:16:06
16Třeština (SU)nerozlišeno Bílovice162019-09-20 16:14:29
17ŽihobceMladší žáci Čkyně72019-09-20 14:47:03
18Kostelec nad Černými lesyNepřijedouZásmuky52019-09-20 11:24:27
19Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Podzámčí72019-09-20 11:04:48
20Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Hradiště112019-09-20 10:59:18
21Třeština (SU)nerozlišeno Velký Týnec402019-09-20 09:48:05
22Třeština (SU)nerozlišeno Bludov632019-09-20 09:25:29
23Police - zámecký areálnerozlišeno Chvalovice372019-09-20 09:08:35
24Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Černovír342019-09-20 09:05:17
25Police - zámecký areálnerozlišeno Chvalovice212019-09-20 08:54:25
26Třeština (SU)nerozlišeno Štíty452019-09-20 07:49:33
27MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Chodová Planá62019-09-20 06:56:31
28Třeština (SU)nerozlišeno Leskovec nad Moravicí32019-09-20 04:35:27
29Třeština (SU)nerozlišeno Kožušany252019-09-19 22:56:43
30Třeština (SU)nerozlišeno Bílovice612019-09-19 22:49:19
31Police - zámecký areálnerozlišeno Menhartice402019-09-19 21:44:18
32Police - zámecký areálnerozlišeno Menhartice352019-09-19 21:42:11
33Třeština (SU)nerozlišeno Maršíkov512019-09-19 21:41:24
34Třeština (SU)nerozlišeno Hrabůvka422019-09-19 21:37:40
35MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Brod nad Tichou42019-09-19 21:37:14
36Zdislavice - návesnerozlišeno Dub nad Moravou32019-09-19 20:57:14
37Třeština (SU)nerozlišeno Pavlov202019-09-19 20:49:29
38Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Bolkov82019-09-19 19:37:56
39Třeština (SU)nerozlišeno Blatec232019-09-19 19:25:24
40Zdislavice - návesnerozlišeno Litenčice52019-09-19 18:42:18
41Zdislavice - návesnerozlišeno Litenčice22019-09-19 18:41:41
42Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Tovačov22019-09-19 18:30:18
43Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Ostrov u Macochy262019-09-19 18:27:39
44Zdislavice - návesnerozlišeno Zdislavice12019-09-19 18:07:21
45Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Hrabůvka172019-09-19 17:56:26
46Třeština (SU)nerozlišeno Bezděčí u Trnávky142019-09-19 17:24:25
47Třeština (SU)nerozlišeno Bílovice342019-09-19 16:59:33
48Třeština (SU)nerozlišeno Vojnice272019-09-19 16:55:50
49Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Želeč202019-09-19 16:16:36
50Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Brušperk302019-09-19 16:15:45
51Třeština (SU)nerozlišeno Dolany302019-09-19 15:22:20
52ŽihobceStarší žáci Vacov22019-09-19 12:53:20
53Český RudolecMuži Strmilov242019-09-19 12:14:08
54Cizkrajov na návsinerozlišeno Strmilov272019-09-19 12:11:52
55VýklekyMuži Pravčice22019-09-19 11:58:02
56ChlumčanyŽeny Střezimíř122019-09-19 11:55:10
57ChlumčanyMuži Střezimíř332019-09-19 11:54:06
58Rokytno, u KačárnyMuži Perálec42019-09-19 11:53:17
59Fotbalové hřiště Karlovicenerozlišeno Stará Ves142019-09-19 11:00:48
60Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Senetářov162019-09-19 10:10:08
61Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Dětkovice182019-09-19 08:51:20
62Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Zašová92019-09-19 08:34:34
63Kostelec nad Černými lesyNepřijedouHorní Kruty42019-09-19 08:18:33
64Třeština (SU)nerozlišeno Kožušany152019-09-18 23:13:13
65Český RudolecMuži Počátky232019-09-18 22:02:10
66Třeština (SU)nerozlišeno Olšany u Prostějova172019-09-18 21:02:30
67Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Žeranovice242019-09-18 20:32:47
68Police - zámecký areálnerozlišeno Mysletice362019-09-18 20:31:02
69TřebeloviceMuži Mysletice102019-09-18 20:30:07
70TřebeloviceMuži Mysletice22019-09-18 20:29:55
71MarkvarecMuži Mysletice172019-09-18 20:29:28
72Police - zámecký areálnerozlišeno Mysletice322019-09-18 20:28:35
73Český RudolecMuži Mysletice222019-09-18 20:27:32
74Srch, fotbalové hřištěŽeny Holice72019-09-18 20:04:37
75Horšovský Týnnerozlišeno Čermná252019-09-18 19:38:13
76Horšovský Týnnerozlišeno Čermná222019-09-18 19:37:53
77Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Želeč162019-09-18 18:23:44
78Třeština (SU)nerozlišeno Čechy pod Kosířem122019-09-18 17:21:51
79Benešov u SemilŽeny Mříčná92019-09-18 14:43:14
80Véskynerozlišeno *102019-09-18 13:24:28
81Véskynerozlišeno *52019-09-18 13:24:11
82Véskynerozlišeno Vésky12019-09-18 13:22:15
83Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Lanšperk332019-09-18 13:05:35
84Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Brušperk272019-09-18 12:20:12
85Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Brušperk242019-09-18 12:19:48
86SmidaryMuži Zbožnov42019-09-18 12:11:17
87MarkvarecMuži Chotěmice162019-09-18 12:10:21
88Třeština (SU)nerozlišeno Hrabišín462019-09-18 11:01:30
89SmidaryMuži Zbožnov142019-09-18 11:01:02
90VýklekyMuži Přáslavice132019-09-18 10:39:29
91Český RudolecŽeny Sedlejov52019-09-18 10:29:57
92Český RudolecMuži Sedlejov82019-09-18 10:29:46
93Česká BěláMuži Srch62019-09-18 10:28:56
94Horšovský Týnnerozlišeno Štítary232019-09-18 10:10:17
95Horšovský Týnnerozlišeno Březí212019-09-18 09:06:10
96Třeština (SU)nerozlišeno Domamyslice52019-09-18 08:59:39
97Třeština (SU)nerozlišeno Kokory432019-09-18 08:54:32
98Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Staré Zubří232019-09-18 08:53:31
99Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Dětkovice142019-09-18 08:53:29
100TřebeloviceMuži Kostníky42019-09-18 07:30:47
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání