Rezervace soutěže
Pozvánka | Obnovit | |||
---|---|---|---|
Kde: | FNC Frýdštejn | Kdy: | 17. 06. 2023 21:00 |
Kontakt: | Telefon: | ||
Začátek rezervace: | 07. 06. 2023 20:00 | Konec rezervace: | 17. 06. 2023 00:01 |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Pěnčín | JN | Petra | |
2 | 2 | Desná III | JN | SDH Desná III | |
3 | 3 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
4 | 4 | Jirkov | B | JN | FNC |
5 | 5 | Tatobity | SM | FNC | |
6 | 6 | Janův Důl | LI | Jirka Havlík | |
7 | 7 | Sezemice | MB | Ondřej Flanderka | |
8 | 8 | Velké Hamry | JN | Vitek | |
9 | 9 | Hradčany | LI | Tomáš Najman | |
10 | 10 | Brada - Rybníček | JC | Pavel | |
11 | 11 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
12 | 12 | Březovice | MB | Daniel Čeleda | |
13 | 13 | Doubrava | MB | Michal Pomezný | |
14 | 14 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
15 | 15 | Karlinky | LI | Petr Augusta | |
16 | 16 | Bozkov | SM | Jakub Hušek | |
17 | 17 | Záskalí | LI | hasici Bezaskovice | |
18 | 18 | Radimovice | LI | Jaroslav Vobecký | |
19 | 19 | Bukovina, Turnov | SM | Michal Štěpán | |
20 | 20 | Pěnčín | Muži (Lbc) | LI | Jakub Hruška |
21 | 21 | Slatiny | JC | Kateřina Zumrová | |
22 | 22 | Všelibice | LI | Jan Lebeda | |
23 | 23 | Lvová | CL | Kamil Jeřábek | |
24 | 24 | Běchary | JC | Pepa Martinek | |
25 | 25 | Koberovy | JN | Tomáš Mašek | |
26 | 26 | Koberovy | JN | Tomáš Mašek |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Jeřmanice | LI | Nikola Bulířová | |
2 | 6 | Olešnice | SM | Eliška Marková | |
3 | 7 | Pěnčín | LI | Barbora Heiningerová | |
4 | 8 | Slatiny | JC | Kateřina Zumrová | |
5 | 9 | Radimovice | LI | Anna | |
6 | 13 | Hodkovice nad Mohelkou | LI | Veronika Davidová | |
7 | 20 | Krásná Ves | MB | Nikola Bulířová |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Březovice | MB | Daniel Čeleda | |
2 | 2 | Roztoky u Semil | SM | FNC | |
3 | 3 | Frýdštejn | JN | FNC | |
4 | 4 | Dalešice | JN | FNC | |
5 | 5 | Brada - Rybníček | JC | Pavel | |
6 | 6 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
7 | 7 | Janův Důl | LI | Jirka Havlík | |
8 | 8 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
9 | 9 | Hradčany | LI | Tomáš Najman | |
10 | 10 | Sezemice | MB | Ondřej Flanderka | |
11 | 11 | Doubrava | MB | Michal Pomezný | |
12 | 12 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
13 | 13 | Slatiny | JC | Kateřina Zumrová | |
14 | 14 | Pěnčín | Ženy | LI | Barbora Heiningerová |
15 | 15 | Záskalí | LI | hasici Bezaskovice | |
16 | 16 | * | Brniště | - | Lenka Rožboudová |
17 | 17 | Koberovy | JN | Tomáš Mašek | |
18 | 18 | Desná I | JN | František Pavlišta | |
19 | 19 | Všelibice | LI | Jan Lebeda | |
20 | 20 | Bozkov | SM | Jakub Hušek | |
21 | 21 | Lvová | CL | Kamil Jeřábek | |
22 | 22 | Pěnčín | Muži (Lbc) | LI | Jakub Hruška |
23 | 23 | Běchary | JC | Pepa Martinek |