Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Jankov | BN | 17,48 | 17,48 | 17,28 | |
2. | Dolní Němčice B | JH | 17,89 | 17,71 | 17,89 | |
3. | Chářovice | BN | 17,91 | 17,47 | 17,91 |
|
4. | Jaronice | CB | 18,28 | 17,54 | 18,28 | |
5. | Žďár | JH | 18,29 | 17,93 | 18,29 | |
6. | Chotěmice | TA | 18,33 | 18,33 | 18,23 |
|
7. | Slapy | TA | 18,54 | 18,03 | 18,54 |
|
8. | Chrbonín A | TA | 19,19 | 19,10 | 19,19 | |
9. | Daměnice | BN | 19,22 | 18,21 | 19,22 |
|
10. | Zdislavice | BN | 19,41 | 19,41 | 19,02 |
|
11. | Řepeč | TA | 19,56 | 19,56 | 18,78 | |
12. | Holašovice | CB | 19,62 | 19,62 | 18,78 | |
13. | Zdešov | JH | 19,68 | 19,68 | 18,49 | |
14. | Ústrašice B | TA | 19,71 | 19,35 | 19,71 |
|
15. | Zhoř u Tábora | TA | 19,96 | 19,84 | 19,96 | |
16. | Skalice | TA | 20,48 | 19,43 | 20,48 | |
17. | Radkov | JI | 20,55 | 20,55 | 20,43 | |
18. | Kozmice | TA | 20,96 | 20,66 | 20,96 | |
19. | Dvorce A | TA | 21,95 | 21,95 | 17,98 | |
20. | Kaliště | JI | 24,09 | 22,39 | 24,09 | |
21. | Chýnov | TA | 26,27 | 25,99 | 26,27 |
|
22. | Malšice | TA | 26,36 | 25,11 | 26,36 | |
23. | Dolní Němčice A | JH | 28,22 | 28,22 | 25,82 | |
24. | Strmilov | JH | 28,81 | 28,81 | 28,37 | |
25. | Želeč | TA | 29,10 | 19,08 | 29,10 | |
26. | Kamenice nad Lipou | PE | NP | NP | NP | |
26. | Tučapy A | TA | NP | NP | NP | |
26. | Bohdalín | PE | NP | NP | NP | |
26. | Drunče | JH | NP | NP | NP | |
26. | Chválkov | PE | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Radíkov | PR | 16,68 | 16,47 | 16,68 | |
2. | Daměnice B | BN | 18,72 | 18,72 | 18,58 |
|
3. | Dvorce B | TA | 18,97 | 18,11 | 18,97 | |
4. | Daměnice A | BN | 19,76 | 19,76 | 18,71 |
|
5. | Chotěmice | TA | 19,97 | 19,97 | 19,34 |
|
6. | Zhoř u Tábora | TA | 20,52 | 19,25 | 20,52 | |
7. | Kamenice nad Lipou A | PE | 21,36 | 21,36 | 20,70 | |
8. | Chrbonín | TA | 21,70 | 21,38 | 21,70 | |
9. | Kamenice nad Lipou | PE | 21,82 | 20,22 | 21,82 | |
10. | Kozmice | TA | 23,24 | 23,24 | 22,81 | |
11. | Nová Včelnice | JH | 34,13 | 33,77 | 34,13 | |
12. | Košice | TA | 36,17 | 36,17 | 20,94 | |
13. | Dvorce A | TA | NP | NP | NP | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Žďár | JH | 15,23 | 14,87 | 15,23 | |
2. | Dolní Němčice | JH | 15,43 | 15,18 | 15,43 | |
3. | Chotěmice | TA | 16,09 | 16,05 | 16,09 |
|
4. | Jaronice | CB | 16,44 | 16,44 | 16,02 | |
5. | Slapy | TA | 18,56 | 18,56 | 18,51 |
|
6. | Chářovice | BN | NP | NP | NP | |
6. | Jankov | BN | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Chotěmice - Muži | 16,09 | https://youtu.be/XvU5BX0CcNo |
Patrik Baláž | |
Chářovice - Muži | 17,91 | https://youtu.be/XVRKSkACDhk |
Milan Pádivý | |
Chotěmice - Muži | 18,33 | https://youtu.be/4KAfXOdGoh4 |
Patrik Baláž | |
Slapy - Muži | 18,54 | https://youtu.be/CsT4TpnuvzM |
Tomáš Švec | |
Slapy - Muži | 18,54 | https://youtu.be/c4d846P5z1o |
Tomáš Švec | |
Slapy - Muži | 18,56 | https://youtu.be/94beJriZ-zE |
Tomáš Švec | |
Slapy - Muži | 18,56 | https://youtu.be/1Bd9XDbFG4g |
Tomáš Švec | |
Daměnice - Ženy | 18,72 | https://youtu.be/C7Vk9aUZ6g0 |
Lenka Kratochvílová | |
Daměnice - Muži | 19,22 | https://youtu.be/X-o4E8db_x0 |
Lenka Kratochvílová | |
Zdislavice - Muži | 19,41 | https://youtu.be/6A6tW_dzVv8 |
Lenka Kratochvílová | |
Ústrašice - Muži | 19,71 | https://youtu.be/FOHs-qYIV24 |
Radek Bubník | |
Ústrašice - Muži | 19,71 | https://youtu.be/DU6FBzAJCZU |
Radek Bubník | |
Daměnice - Ženy | 19,76 | https://youtu.be/xPy1Pw5cO1Q |
Lenka Kratochvílová | |
Chotěmice - Ženy | 19,97 | https://youtu.be/xghCHowhhuY |
Patrik Baláž | |
Chýnov - Muži | 26,27 | https://youtu.be/h79FiM430fk |
Jan Kainráth | |
Chýnov - Muži | 26,27 | https://youtu.be/gXB6NE11_GM |
Jan Kainráth | |
Tým | Čas rozběhu |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2002/07/20 |
Žďár, JH, |
JČHL |
2003/06/21 |
Žďár, JH, |
JČHL |
2004/07/03 |
Žďár, JH, |
JČHL |
2005/07/31 |
Žďár, JH, |
EXČR |
2010/05/22 |
Žďár u Nové Včelnice, JH, |
THL |
2011/05/21 |
Žďár u Nové Včelnice, O pohár SDH Žďár |
THL |
2012/05/19 |
Žďár, O pohár SDH Žďár |
THL |
2013/05/18 |
Žďár, O pohár SDH Žďár |
THL |
2014/05/17 |
Žďár, O pohár SDH Žďár |
THL |
2015/05/23 |
Žďár u Nové Včelnice, O pohár SDH Žďár |
THL |
2016/05/21 |
Žďár, O pohár |
THL |
2017/05/20 |
Žďár, O pohár SDH Žďár |
THL |
2018/05/19 |
Žďár, O pohár SDH Žďár |
THL |
2019/05/18 |
Žďár, O pohár SDH Žďár |
THL |
2022/05/21 |
Žďár, O pohár SDH Žďár |
THL |
2023/05/20 |
Žďár, O pohár SDH Žďár |
THL |
2024/05/18 |
Žďár, O pohár SDH Žďár |
THL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře