Liga: | Chodská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 17. 02. 2018 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Aneta Královcová |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče A | DO | 20,00 | - | - | |
2. | Kdyně A | DO | 27,00 | - | - | |
3. | Hluboká A | DO | 32,50 | - | - | |
4. | Staňkov I A | DO | 38,00 | - | - | |
5. | Dolní Folmava | DO | 40,00 | - | - | |
6. | Pařezov | DO | 44,00 | - | - | |
7. | Hluboká C | DO | 48,00 | - | - | |
8. | Chodov A | DO | 50,00 | - | - | |
9. | Hostouň | DO | 59,00 | - | - | |
10. | Čermná | DO | 60,50 | - | - | |
11. | Tlumačov | DO | 66,00 | - | - | |
12. | Holýšov | DO | 77,00 | - | - | |
13. | Horšovský Týn | DO | 78,00 | - | - | |
13. | Stanětice | DO | 78,00 | - | - | |
15. | Meclov A | DO | 79,00 | - | - | |
16. | Poběžovice | DO | 80,50 | - | - | |
17. | Domažlice | DO | 82,00 | - | - | |
18. | Koloveč | DO | 83,00 | - | - | |
19. | Petrovice | DO | 84,50 | - | - | |
20. | Pocinovice | DO | 92,00 | - | - | |
21. | Chodov B | DO | 94,00 | - | - | |
22. | Bělá nad Radbuzou | DO | 96,00 | - | - | |
23. | Kdyně B | DO | 97,00 | - | - | |
24. | Hluboká B | DO | 100,00 | - | - | |
25. | Mnichov | DO | 102,00 | - | - | |
26. | Meclov B | DO | 109,00 | - | - | |
27. | Luženice | DO | 115,00 | - | - | |
27. | Staňkov I B | DO | 115,00 | - | - | |
29. | Starý Klíčov | DO | 118,00 | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodov | DO | 27,00 | - | - | |
2. | Milavče | DO | 31,50 | - | - | |
3. | Chodská Lhota | DO | 34,00 | - | - | |
4. | Dolní Folmava A | DO | 35,00 | - | - | |
4. | Hluboká | DO | 35,00 | - | - | |
6. | Meclov B | DO | 43,00 | - | - | |
7. | Postřekov A | DO | 49,00 | - | - | |
8. | Bělá nad Radbuzou | DO | 57,00 | - | - | |
8. | Klenčí pod Čerchovem B | DO | 57,00 | - | - | |
10. | Holýšov | DO | 62,00 | - | - | |
11. | Klenčí pod Čerchovem A | DO | 63,50 | - | - | |
12. | Pařezov A | DO | 64,00 | - | - | |
13. | Kladruby | ST | 66,50 | - | - | |
14. | Mnichov | DO | 79,00 | - | - | |
15. | Pocinovice | DO | 85,00 | - | - | |
17. | Starý Klíčov | DO | 86,00 | - | - | |
18. | Bezděkovské Předměstí smíchaný tým | DO | 87,50 | - | - | |
19. | Staňkov I | DO | 93,50 | - | - | |
20. | Tlumačov | DO | 95,00 | - | - | |
21. | Luženice | DO | 96,50 | - | - | |
22. | Domažlice | DO | 97,00 | - | - | |
23. | Postřekov | DO | 107,00 | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hluboká Lenka Váchalová | DO | 25,50 | - | - | |
2. | Stanětice Kristýna Nekudová | DO | 31,00 | - | - | |
3. | Švihov Kašpárková | KT | 34,00 | - | - | |
4. | Švihov Krotká | KT | 38,50 | - | - | |
5. | Švihov Pícková | KT | 42,00 | - | - | |
6. | Meclov K. Vaňková | DO | 47,50 | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodov Mathauser | DO | 9,50 | - | - | |
2. | Milavče Dominik Forst | DO | 29,00 | - | - | |
3. | Meclov Jakub Sušický | DO | 37,50 | - | - | |
4. | Horšovský Týn Černý | DO | 44,50 | - | - |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švihov | KT | 9,00 | - | - | |
2. | Domažlice | DO | 14,00 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krchleby | DO | 16,99 | 16,56 | 16,56 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Srbice | DO | 16,66 | 16,61 | 16,61 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Vidice | DO | 17,73 | 19,83 | 17,73 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Křenovy | DO | 17,75 | 18,86 | 17,75 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Zichov | DO | NP | 20,45 | 20,45 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Neuměř | DO | 26,51 | 22,10 | 22,10 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Čermná A | DO | 23,23 | 23,08 | 23,08 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Staňkov I | DO | NP | 23,63 | 23,63 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Ohučov | DO | 24,00 | 24,33 | 24,00 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Vránov | DO | 29,65 | NP | 29,65 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Čermná B | DO | 35,85 | 36,14 | 35,85 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Velký Malahov | DO | NP | 69,75 | 69,75 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Horní Metelsko | DO | NP | NP | NP | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ohučov | DO | 22,26 | 62,86 | 22,26 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Srbice | DO | 23,44 | 26,18 | 23,44 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Milavče | DO | NP | 23,57 | 23,57 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Vidice | DO | 24,86 | 27,26 | 24,86 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Staňkov I | DO | 29,37 | NP | 29,37 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Horšovský Týn | DO | 52,14 | 39,44 | 39,44 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Zichov | DO | NP | 42,55 | 42,55 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2016/09/10 | Staňkov, fotbalové hřiště, 14. ročník o pohár města | |
2016/09/10 | Staňkov, fotbalové hřiště, Noční soutěž s PS8 | |
2016/09/24 | Staňkov, IV. kolo (závěrečné) | |
2017/08/19 | fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B | |
2017/08/19 | Staňkov fotbalové hřiště, Staňkovská noční osma | |
2017/09/30 | Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH | |
2018/02/17 | ZŠ Staňkov, 1. kolo se bude konat v rámci zimního setkání MH | |
2018/09/08 | Staňkov, O pohár města Staňkova | |
2018/09/08 | Staňkov, Noční soutěž se stroji ps8 | |
2018/09/09 | Staňkov, Hřiště, Závěrečné kolo CHLMH | |
2019/09/07 | Staňkov fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku | |
2019/09/14 | Staňkov fotbalové hřiště, O pohár města Staňkova | |
2019/09/14 | Staňkov fotbalové hřiště, Noční osma | |
2024/10/19 | Lidový Dům Staňkov, Galavečer OPH | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře