Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bohdalín | PE | 16,60 | 16,60 | 16,26 | |
2. | Dobronice u Chýnova | TA | 17,56 | 17,50 | 17,56 | |
3. | Žďár | JH | 17,66 | 17,09 | 17,66 | |
4. | Žirovnice | PE | 17,75 | 17,31 | 17,75 | |
5. | Daměnice | BN | 17,85 | 17,85 | 16,86 | |
6. | Stoklasná Lhota | TA | 18,19 | 17,71 | 18,19 | |
7. | Slapy | TA | 18,24 | 18,24 | 17,83 | |
8. | Drunče | JH | 18,33 | 18,33 | 17,49 | |
9. | Šipoun | PT | 18,46 | 17,91 | 18,46 | |
10. | Rybova Lhota Ústrašice | TA | 18,72 | 18,13 | 18,72 | |
11. | Drahňovice | BN | 18,81 | 18,81 | 18,79 | |
12. | Kamenice nad Lipou | PE | 18,92 | 18,92 | 18,25 | |
13. | Kozmice | TA | 19,00 | 18,44 | 19,00 | |
14. | Řepeč | TA | 19,03 | 18,69 | 19,03 | |
15. | Ústrašice B | TA | 19,59 | 18,53 | 19,59 | |
16. | Český Rudolec | JH | 19,90 | 19,78 | 19,90 | |
17. | Zhoř u Tábora | TA | 20,51 | 20,22 | 20,51 | |
18. | Krátošice | TA | 20,73 | 20,73 | 19,56 | |
19. | Božejovice | TA | 21,00 | 21,00 | 20,61 | |
20. | Želeč | TA | 21,74 | 21,02 | 21,74 | |
21. | Jaronice | CB | 22,18 | 21,77 | 22,18 | |
22. | Chýnov | TA | 22,47 | 22,23 | 22,47 | |
23. | Kamenná Lhota | TA | 22,82 | 22,75 | 22,82 | |
24. | Skrýchov u Malšic | TA | 23,09 | 23,09 | 23,02 | |
25. | Malšice | TA | 24,72 | 23,64 | 24,72 | |
26. | Slapy B | TA | 24,88 | 24,24 | 24,88 | |
27. | Obora | TA | 26,66 | 22,46 | 26,66 | |
28. | Oltyně | TA | 52,93 | 45,27 | 52,93 | |
29. | Strmilov | JH | NP | NP | NP | |
30. | Tomice | BN | NP | NP | NP | |
31. | Chotěmice | TA | NP | NP | NP | |
32. | Krotějov Sport | TA | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Ústrašice | TA | 17,82 | 17,33 | 17,82 | |
2. | Dvorce B | TA | 18,80 | 18,69 | 18,80 | |
3. | Zhoř u Tábora | TA | 18,90 | 17,82 | 18,90 | |
4. | Slapy | TA | 19,03 | 19,03 | 18,73 | |
5. | Daměnice | BN | 19,90 | 19,90 | 18,61 | |
6. | Bezděčín | TA | 20,02 | 17,08 | 20,02 | |
7. | Zdešov | JH | 20,39 | 20,17 | 20,39 | |
8. | Smrkov | TA | 20,66 | 20,66 | 19,40 | |
9. | Chotěmice | TA | 20,76 | 20,45 | 20,76 | |
10. | Chrbonín | TA | 22,62 | 21,74 | 22,62 | |
11. | Malšice | TA | 22,79 | 21,21 | 22,79 | |
12. | Nová Včelnice | JH | 32,31 | 17,29 | 32,31 | |
13. | Kamenice nad Lipou | PE | NP | NP | NP | |
14. | Lom | TA | NP | NP | NP | |
15. | Oltyně | TA | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Obora | TA | 16,83 | 16,05 | 16,83 | |
2. | Slapy C | TA | 18,19 | 17,12 | 18,19 | |
3. | Malšice | TA | 20,32 | 20,32 | 18,35 | |
4. | Slapy D | TA | 20,66 | 20,66 | 20,47 | |
Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Daměnice | BN | 15,16 | 15,07 | 15,16 | |
2. | Žirovnice | PE | 15,40 | 15,40 | 15,37 | |
3. | Žďár | JH | 15,86 | 15,79 | 15,86 | |
4. | Dobronice u Chýnova | TA | DSQ | DSQ | DSQ | |
5. | Bohdalín | PE | NP | NP | NP | |
6. | Stoklasná Lhota | TA | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2010/07/31 |
Řepeč, -, |
THL |
2011/08/06 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2012/08/04 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2013/08/03 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2014/08/02 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2015/08/01 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2016/08/06 |
Řepeč, O pohár |
THL |
2017/08/05 |
Řepeč, O pohár |
THL |
2018/08/04 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2019/08/03 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2022/08/13 |
Řepeč, O pohár obce Řepeč |
THL |
2023/08/12 |
Řepeč, O pohár obce Řepeč |
THL |
2024/08/11 |
Řepeč, O pohár obce Řepeč |
THL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře