Liga: | Šumavská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 05. 07. 2014 13:00 |
Kontakt: | SDH Budilov |
Telefon: | +420607550003 |
Okres: | Prachatice |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Radek Novotný |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolany | PT | 17,90 | 17,90 | 17,47 | |
2. | Kalenice | ST | 18,15 | 17,09 | 18,15 | |
3. | Zahorčice | ST | 18,31 | 18,31 | 18,10 | |
4. | Šipoun | PT | 18,51 | 17,14 | 18,51 | |
5. | Drachkov | ST | 18,67 | 17,81 | 18,67 | |
6. | Bezdědovice | ST | 19,34 | 18,69 | 19,34 | |
7. | Benešova Hora | PT | 19,45 | 19,45 | 19,30 | |
8. | Dražejov | ST | 19,46 | 19,32 | 19,46 | |
9. | Nišovice | ST | 19,90 | 17,61 | 19,90 | |
10. | Přechovice | ST | 20,17 | 19,26 | 20,17 | |
11. | Horosedly | PT | 21,22 | 20,30 | 21,22 | |
12. | Vacov | PT | 23,26 | 20,75 | 23,26 | |
13. | Výškovice | PT | NP | NP | NP | |
13. | Doubravice u Volyně | ST | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nihošovice | ST | 19,36 | 19,36 | 19,14 | |
2. | Dolany | PT | 19,95 | 19,17 | 19,95 | |
3. | Vacov | PT | 22,10 | 21,45 | 22,10 | |
4. | Výškovice | PT | 46,94 | 46,94 | 35,64 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žihobce | KT | 13,50 | - | - | |
2. | Vacov A | PT | 15,88 | - | - | |
3. | Dřešín B | ST | 16,26 | - | - | |
4. | Chlum | CK | 16,53 | - | - | |
5. | Horní Poříčí | ST | 16,99 | - | - | |
6. | Dřešín A | ST | 18,49 | - | - | |
7. | Dolany | PT | 20,05 | - | - | |
8. | Jáma | PT | 20,28 | - | - | |
9. | Třísov | CK | 20,34 | - | - | |
10. | Bohumilice | PT | 26,57 | - | - | |
11. | Stachy | PT | 38,59 | - | - | |
12. | Sousedovice | ST | 40,15 | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sousedovice | ST | 20,14 | - | - | |
2. | Vacov B | PT | 21,72 | - | - | |
3. | Svatá Maří | PT | 23,13 | - | - | |
4. | Benešova Hora | PT | 23,46 | - | - | |
5. | Horní Poříčí | ST | 23,59 | - | - | |
6. | Vacov A | PT | 24,21 | - | - | |
7. | Třísov | CK | 25,54 | - | - | |
8. | Jáma B | PT | 33,45 | - | - | |
9. | Budilov | PT | 37,20 | - | - | |
10. | Bohumilice | PT | 60,69 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vacov | PT | 25,59 | 26,06 | 26,06 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
2. | Budilov | PT | 27,10 | 25,38 | 27,10 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
3. | Vacov | PT | - | - | 32,62 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
4. | Budilov | PT | - | - | 54,76 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chlum | CK | - | - | 12,87 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
2. | Třísov | CK | - | - | 13,77 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
3. | Dolany | PT | - | - | 14,77 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
4. | Střelské Hoštice | ST | 15,06 | 15,05 | 15,06 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
5. | Vacov | PT | 14,96 | 15,47 | 15,47 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
6. | Vacov | PT | - | - | 15,70 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
7. | Jáma | PT | - | - | 16,38 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
8. | Dřešín | ST | 15,57 | 16,80 | 16,80 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
9. | Vacov | PT | - | - | 16,95 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
10. | Benešova Hora | PT | - | - | 17,22 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
11. | Dřešín | ST | - | - | 17,25 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
12. | Dolany | PT | - | - | 17,28 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
13. | Budilov | PT | 16,61 | 17,50 | 17,50 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
14. | Jáma | PT | - | - | 19,01 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
15. | Žihobce | KT | - | - | 20,22 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
16. | Střelské Hoštice | ST | - | - | 21,34 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
17. | Budilov | PT | - | - | 21,61 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
18. | Žihobce | KT | - | - | 21,62 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
19. | Horní Poříčí | ST | - | - | 23,04 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
20. | Horní Poříčí | ST | - | - | 34,16 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
21. | Jáma | PT | - | - | NP | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Poříčí | ST | - | - | 16,45 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
2. | Budilov | PT | - | - | 19,26 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
3. | Dřešín | ST | - | - | 19,53 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
4. | Dřešín | ST | - | - | 19,78 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
5. | Benešova Hora | PT | - | - | 20,17 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
6. | Vacov | PT | - | - | 20,95 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
7. | Vacov | PT | 21,09 | 20,58 | 21,09 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
8. | Bohumilice | PT | - | - | 21,73 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
9. | Dřešín | ST | 21,84 | 21,87 | 21,87 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
10. | Vacov | PT | - | - | 22,68 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
11. | Strašín | KT | - | - | 23,36 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
12. | Horní Poříčí | ST | - | - | 23,61 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
13. | Žihobce | KT | - | - | 24,04 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
14. | Budilov | PT | 25,93 | 27,77 | 27,77 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
15. | Žihobce | KT | - | - | 54,45 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Josef Navrátil | 17 ** | 14 | 03.07.2014 22:28 | |
Petr Kropáč | 17 ** | 3 | 04.07.2014 07:05 | |
Lubomir Hanustiak | 16 ** | 0 | 04.07.2014 14:45 | |
Petr Skřivánek | 16 ** | 0 | 05.07.2014 11:02 | |
Vladislav Plouhar | 17 ** | 0 | 03.07.2014 08:39 | |
Petr Koudelka | 17 ** | 0 | 02.07.2014 11:34 | |
Hana Jarolímková | 17 ** | 0 | 03.07.2014 19:31 | |
SDH Kalenice | 17 ** | 0 | 05.07.2014 08:21 | |
Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 04.07.2014 15:50 | |
Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 03.07.2014 14:51 | |
Honza Adamec | 17 ** | 0 | 03.07.2014 19:26 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Lubomir Hanustiak | 17 ** | 0 | 04.07.2014 14:46 | |
Petr Skřivánek | 17 ** | 0 | 05.07.2014 11:02 | |
Hana Jarolímková | 18 ** | 0 | 03.07.2014 19:32 | |
Michal Matějíček | 18 ** | 0 | 04.07.2014 15:51 | |
Petr Kropáč | 18 ** | 0 | 04.07.2014 07:06 | |
Honza Adamec | 18 ** | 0 | 03.07.2014 19:26 | |
Vladislav Plouhar | 18 ** | 0 | 03.07.2014 08:39 | |
Josef Navrátil | 18 ** | 0 | 03.07.2014 22:28 | |
Jan Zahradník | 18 ** | 0 | 03.07.2014 14:51 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře