Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 89371 |
Okres: | Rakovník |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°07*26*N,13°46*14*E |
PSČ: | 270 51 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna Veselá | 2017/03/25 | Ostrava | - | 21,40 | 63 | 0 | |
Berenika Tothová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 18,63 | 41 | 0 | |
Elena Lužná | 2017/03/25 | Ostrava | - | 16,56 | 14 | 0 | |
Eliška Roučová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 18,66 | 42 | 0 | |
Hamouz Václav | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 19,83 | 65 | 0 | |
Jan Veselý | 2017/03/25 | Ostrava | - | 20,50 | 76 | 0 | |
Karolína Roučová | 2017/03/25 | Ostrava | - | 22,54 | 74 | 0 | |
Lužná Elena | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 17,20 | 20 | 0 | |
Matušková Nela | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 16,14 | 6 | 0 | |
Nela Matušková | 2017/03/25 | Ostrava | - | 15,93 | 9 | 0 | |
Radek Ullrich | 2017/03/25 | Ostrava | - | 18,02 | 39 | 0 | |
Roučová Eliška | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 18,21 | 32 | 0 | |
Roučová Karolína | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 18,70 | 39 | 0 | |
Tothová Berenika | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 19,53 | 49 | 0 | |
Ullrich Radek | 2017/03/11 | Jablonec | FSCR | 19,67 | 62 | 0 | |
Václav Hamouz | 2017/03/25 | Ostrava | - | 18,85 | 57 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Lužná Anna Veselá, nejlepěí čas: 21,40 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Berenika Tothová, nejlepěí čas: 18,63 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Elena Lužná, nejlepěí čas: 16,56 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Eliška Roučová, nejlepěí čas: 18,66 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Hamouz Václav, nejlepěí čas: 19,83 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Jan Veselý, nejlepěí čas: 20,50 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Karolína Roučová, nejlepěí čas: 22,54 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Lužná Elena, nejlepěí čas: 17,20 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Matušková Nela, nejlepěí čas: 16,14 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Nela Matušková, nejlepěí čas: 15,93 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Radek Ullrich, nejlepěí čas: 18,02 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Roučová Eliška, nejlepěí čas: 18,21 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Roučová Karolína, nejlepěí čas: 18,70 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Tothová Berenika, nejlepěí čas: 19,53 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Ullrich Radek, nejlepěí čas: 19,67 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Lužná Václav Hamouz, nejlepěí čas: 18,85 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2017
Komentáře