Měrotín 2019 - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmerotin/
Kdy: 17. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Tomáš Hlavinka
Telefon:  734 834 202
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X OL 16,05 15,87 16,05
2.  Měrotín OL 16,34 16,34 16,26
3.  Ratiboř VS 16,36 15,39 16,36
4.  Bílovice PV 16,38 16,38 15,96
5.  Čechy pod Kosířem PV 16,42 15,90 16,42
6.  Niva PV 16,46 16,46 16,38
7.  Radíkov OL 16,78 16,59 16,78
8.  Lukov ZL 16,91 15,29 16,91
9.  Kožušany OL 17,00 17,00 15,88
10.  Kosov SU 17,03 17,03 16,69
11.  Senetářov BK 17,27 16,02 17,27
12.  Střelice OL 17,43 16,63 17,43
13.  Janovice BR 17,52 17,52 14,63
14.  Vojnice OL 17,76 17,32 17,76
15.  Velká Bystřice OL 17,88 17,88 16,22
16.  Myslechovice OL 18,07 18,07 17,71
17.  Nenakonice OL 18,63 18,54 18,63
18.  Pavlov-výběr SU 18,80 18,46 18,80
19.  Leskovec nad Moravicí BR 19,49 19,49 17,28
20.  Otinoves PV 19,91 19,91 19,35
21.  Pustiměř VY 22,24 17,48 22,24
22.  Grygov OL 23,31 23,05 23,31
23.  Dolany OL 23,31 23,31 16,65
24.  Mladeč OL 25,20 25,20 19,45
25.  Krasice PV 30,69 30,47 30,69
26.  Chválkovice OL 35,30 35,30 34,01
27.  Dub nad Moravou OL 38,29 17,44 38,29
28.  Čelechovice na Hané PV NP 15,57 NP
28.  Štíty SU NP NP NP
28.  Bezděčí u Trnávky SY NP NP NP
28.  Olšany u Prostějova PV NP NP NP
28.  Chořelice OL NP NP NP
28.  Domamyslice Dvojka PV NP 15,83 NP
28.  Třeština SU NP NP NP
28.  Cholina OL NP NP NP
28.  Kokory PR NP NP NP
28.  Orechová Potôň DS NP NP NP
28.  Břidličná BR NP NP NP
28.  Ludéřov OL NP NP NP
28.  Náměšť na Hané OL DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krasice PV 17,86 17,86 17,30
2.  Kosov SU 19,24 17,77 19,24
3.  Maršíkov SU 19,51 19,51 18,77
4.  Bílovice B PV 20,18 18,80 20,18
5.  Čechy pod Kosířem PV 20,42 18,46 20,42
6.  Vojnice OL 20,42 20,42 20,04
7.  Náměšť na Hané OL 20,52 20,52 19,03
8.  Haňovice OL 20,71 20,71 17,64
9.  Loučany OL 20,73 20,73 17,91
10.  Blatec OL 20,89 20,89 20,27
11.  Pavlov SU 24,02 20,51 24,02
12.  Velký Týnec OL 24,59 24,59 21,85
13.  Droždín Chvádrož OL 25,00 25,00 20,04
14.  Mladeč OL 36,79 35,86 36,79
15.  Cholina OL 37,36 19,66 37,36
16.  Kožušany OL NP NP 19,94
16.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
16.  Bezděčí u Trnávky SY NP NP 20,53
16.  Polomí PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV14,4414,7414,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,6215,0315,032018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL15,8716,0516,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Měrotín OL16,3416,2616,342019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL16,3616,1416,362018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VS15,3916,3616,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice PV16,3815,9616,382019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Náměšť na Hané OL15,9716,4216,422018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čechy pod Kosířem PV15,9016,4216,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Niva PV16,4616,3816,462019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL16,3816,4916,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Měrotín OL15,9816,5716,572018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice PV16,0016,6016,602018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov-výběr SU16,4216,6416,642018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice XOL16,4616,7416,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radíkov OL16,5916,7816,782019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Niva PV16,0516,8016,802018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Střelice OL16,8116,1816,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myslejovice PV16,8316,2916,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kosov SU16,1016,8616,862018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Krasice PV17,8617,3017,862019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nemile SU18,6217,8018,622018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV19,1418,8419,142018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Kosov SU17,7719,2419,242019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hlubočky OL19,0019,4419,442019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Maršíkov SU19,4419,0719,442018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Maršíkov SU19,5118,7719,512019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Haňovice OL18,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Loučany OL19,5418,1819,542018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Mladeč OL19,7119,2519,712018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Krasice PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pěnčín PV18,7919,9019,902019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nenakonice OL20,0618,9320,062018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice B PV18,8020,1820,182019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nové Dvory OL19,7620,2820,282018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Haňovice OL20,4118,3220,412019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Čechy pod Kosířem PV18,4620,4220,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vojnice OL20,4220,0420,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Náměšť na Hané OL20,5219,0320,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Svésedlice OL20,6920,0520,692018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Haňovice OL20,7117,6420,712019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Loučany OL20,7317,9120,732019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Velký Týnec OL20,8519,6520,852018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Blatec OL20,8920,2720,892019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chválkovice OL19,5020,9120,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bílovice B PV19,2621,0821,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře