Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ja
1
Ve
2
Št
3
Ch
4
Po
5
Hr
6
Ku
7
Ve
8
Ty
9
Le
10
1. Podhradní Lhota 142 14,53KM
18,55
15,21
14,53
15,28
25,03
14,79
21,50
32,78
14,89
17,87
2. Ratiboř 113 14,54VS
18,85
15,22
41,43
NP
15,09
15,59
21,99
14,54
17,20
17,84
3. Velká Lhota 110 15,15VS
20,79
NP
18,46
15,59
15,18
19,86
18,33
15,15
15,69
23,45
4. Lešná 99 15,41VS
NP
23,84
15,41
15,99
-
15,72
18,48
15,73
16,13
19,59
5. Podolí 82 15,67VS
19,08
15,67
20,00
16,48
24,67
22,51
18,02
15,73
NP
27,53
6. Jasenice 63 15,70VS
21,94
17,27
----
18,72
15,70
16,69
18,79
7. Bylnice 45 15,54ZL
24,66
15,87
NP
NP
15,54
-
19,53
16,31
-
NP
8. Valašské Příkazy 37 14,99VS-
15,12
--
14,99
-----
9. Bystřička 22 17,48VS---
25,42
---
19,35
17,48
-
-. Hrabůvka 22 17,64PR
17,64
-----
22,51
---
11. Trojanovice 20 14,83NJ-
14,83
--------
-. Dolní Bečva 20 16,65VS-------
17,45
16,65
-
-. Radíkov 20 17,33PR
17,33
---------
-. Mladcová 20 17,95ZL------
17,95
---
15. Hliník nad Váhom 18 16,52BY
18,79
16,52
--------
16. Ublo 17 16,25ZL----
20,34
16,25
----
-. Valašská Polanka 17 16,37VS--
16,37
-
16,72
-----
-. Prchalov A 17 17,53NJ
17,53
---------
19. Mikulůvka 16 16,23VS-
16,23
17,25
-------
-. Horní Lideč 16 16,63VS--
16,86
-
16,63
-----
-. Velké Karlovice 16 17,91VS-
22,27
---
17,91
----
22. Hoštiná 15 14,96PU--
14,96
-
NP
-----
23. Hošťálková 14 20,19VS-
20,19
---
21,69
----
24. Ublo B 13 15,44ZL----
15,44
-----
-. Rožnov pod Radhoštěm A 13 16,19VS--------
16,19
-
26. Drnovice 11 15,61ZL--
15,61
-------
-. Odry 11 16,59NJ---
16,59
------
-. Zahnašovice 11 18,58KM
18,58
---------
29. Lužná 10 15,90VS----
15,90
-----
-. Prostřední Bečva 10 16,64VS---
16,64
------
-. Veselá 10 18,15VS-----
18,15
----
32. Leskovec 9 16,40VS----
16,40
-----
-. Zádveřice 9 16,49ZL--
16,49
-------
-. Rožnov pod Radhoštěm B 9 16,73VS--------
16,73
-
-. Velká (Hranice III) 9 18,09PR---
18,09
------
36. Hrachovec 8 25,78VS
50,72
----
25,78
----
37. Prchalov B 7 19,54NJ
19,54
---------
38. Francova Lhota 6 17,18VS----
17,18
-----
-. Lidečko 6 17,53VS--
17,53
-------
-. Hustopeče nad Bečvou 6 43,34PR---
NP
--
43,34
---
41. Hutisko 5 17,51VS--------
17,51
-
-. Mirošov 5 17,74ZL--
17,74
-------
-. Bratřejov 5 19,07ZL----
19,07
-----
44. Valašské Příkazy B 4 18,43VS--
18,43
-------
-. Trnava 4 18,53ZL--
18,53
-
21,11
-----
46. Rožnov pod Radhoštěm 3 34,87VS
34,87
---------
47. Poteč 2 18,47ZL--
18,47
-------
48. Francova Lhota B 1 19,82VS--
19,82
-------
-. Študlov 1 31,44VS--
31,44
-------
50. Valašská Bystřice 0 NPVS--------
NP
-
-. Jasenice 0 NPTR
NP
---------
-. Vysoké Pole 0 NPZL----
NP
-----
-. Lužná A 0 NPVS--
NP
-------
-. Valašské Příkazy A 0 NPVS--
NP
-------
-. Police 0 NPVS-----
NP
--
NP
-
-. Nedašov 0 NPZL--
NP
-------
-. Opatovice 0 NPPR---
NP
------
-. Lužná B 0 NPVS--
NP
-------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ja
1
Ve
2
Št
3
Ch
4
Po
5
Hr
6
Ku
7
Ve
8
Ty
9
Le
10
1. Choryně 95 18,45VS
20,65
20,76
19,95
19,65
18,45
40,34
NP
21,52
58,11
23,61
-. Loukov 95 18,52KM-
20,60
55,26
21,17
18,52
19,56
19,70
28,13
28,14
28,06
3. Velká Lhota 61 20,36VS
29,04
NP
42,07
NP
21,84
NP
21,67
33,70
20,36
21,32
4. Komárovice 52 18,46VS
NP
43,70
38,38
--
19,94
-
NP
22,87
18,46
5. Radíkov 23 18,29PR------
18,29
--
19,22
6. Vlachovice 15 18,37ZL--
18,37
-------
-. Milotice nad Bečvou 15 19,21PR
19,21
---------
8. Drnovice 12 18,78ZL--
18,78
-------
-. Špičky 12 19,82PR
19,82
---------
10. Vizovice 10 20,04ZL----
20,04
-----
11. Hustopeče nad Bečvou 8 22,29PR------
22,29
---
-. Hutisko 8 28,93VS--------
28,93
-
-. Police 8 42,26VS-----
42,26
----
14. Hostašovice 6 19,52NJ---------
19,52
-. Lužná 6 22,99VS----
22,99
-----
-. Loučka 6 27,43VS------
27,43
---
-. Dolní Bečva 6 31,36VS--------
31,36
-
18. Bratřejov 5 23,10ZL----
23,10
-----
19. Ublo 4 44,66ZL----
44,66
-----
20. Jarcová 0 NPVS---
NP
------
-. Jasenice 0 NPVS---------
NP
-. Olšovec 0 NPPR-
NP
--------


Celkem se účastnilo:  91 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: