Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ja
1
Ve
2
Št
3
Po
4
Hr
5
Ve
6
Ty
7
Le
8
Ku
9
1. Podhradní Lhota 119 14,61KM
NP
15,03
14,61
15,50
14,72
15,62
22,63
18,40
18,28
2. Podolí 91 15,54VS
17,83
15,54
16,09
16,85
16,19
16,08
15,76
18,55
20,16
3. Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A 85 15,39VS
22,91
27,48
15,39
15,82
16,22
16,21
15,69
21,37
32,19
4. Lešná 72 14,89VS
NP
14,89
-
NP
15,87
15,47
39,44
24,83
18,26
5. Lidečko 52 14,86VS-
14,86
15,11
15,38
-----
6. Velká Lhota 41 15,14VS
NP
15,14
NP
20,14
16,36
15,16
NP
-
NP
-. Ratiboř 41 17,18VS
21,20
17,18
18,00
NP
17,40
19,75
17,54
NP
19,94
8. Mikulůvka 38 15,07VS-
15,07
16,47
15,74
NP
15,64
---
9. Zahnašovice 30 17,49KM
17,49
-------
18,15
10. Hrabůvka 29 15,11PR-----
15,11
--
18,34
11. Vysoké Pole 22 15,67ZL--
15,67
15,80
-----
12. Velké Karlovice 21 15,83VS-
15,83
----
16,89
--
-. Pravčice 21 17,21KM
17,21
-------
33,25
14. Trojanovice 20 14,61NJ-
14,61
-------
-. Valašské Příkazy 20 15,59VS-
NP
15,59
16,53
-----
-. Pravčice A 20 17,45KM--------
17,45
-. Jasenice 20 17,66VS
NP
-
NP
-
NP
17,66
NP
22,98
21,44
-. Hošťálková 20 19,15VS----
19,15
--
22,54
-
19. Hutisko Solanec 19 17,11VS----
17,11
-
17,12
--
20. Francova Lhota 17 14,78VS--
14,78
------
-. Stachovice 17 15,75NJ------
15,75
--
-. Babice 17 17,32VS
17,32
--------
-. Radkova Lhota 17 18,11PR--------
18,11
24. Valašská Polanka 14 17,19VS-
17,19
17,80
17,43
-
NP
---
25. Francova Lhota B 13 15,28VS--
15,28
------
-. Mniší 13 16,19NJ----
16,19
----
-. Velké Hoštice 13 17,52OP
17,52
--------
-. Luboměř 13 18,21NJ--------
18,21
29. Olšovec 11 15,65PR-----
15,65
--
33,83
-. Prostřední Bečva 11 17,11VS------
17,11
--
-. Prchalov 11 17,70NJ
17,70
--------
32. Loučka 10 19,24VS
25,76
-------
19,24
33. Bystřička 9 16,13VS--
16,13
18,14
-----
-. Juřinka 9 18,13VS
18,13
--------
-. Horný Kelčov 9 25,43CA------
NP
25,43
-
36. Nevšová A 8 15,74ZL--
15,74
------
-. Pozděchov 8 17,40VS---
17,40
-----
-. Milotice nad Bečvou 8 18,20PR
18,20
--------
-. Hlinsko 8 18,54PR--------
18,54
-. Vidče 8 21,67VS------
21,67
--
41. Slušovice 7 15,84ZL--
15,84
------
-. Ludslavice 7 18,88KM
18,88
--------
-. Valšovice (Hranice VI) 7 19,10PR
NP
-------
19,10
-. Rožnov pod Radhoštěm Hážovice 7 22,31VS------
22,31
--
45. Štítná nad Vláří 6 15,91ZL--
15,91
------
-. Hrachovec 6 27,43VS----
27,43
----
47. Nedašov 5 16,02ZL--
16,02
------
-. Oznice 5 18,66VS---
18,66
-----
-. Sulimov 5 19,24KM--------
19,24
-. Přílepy 5 21,86KM-
21,86
-------
-. Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B 5 30,70VS------
30,70
--
-. Poličná 5 46,71VS----
46,71
----
53. Lubno 4 26,11FM-
26,11
-------
54. Ublo 3 20,54ZL---
20,54
-----
-. Hranice SPŠ Hranice 3 30,27PR
30,27
--------
56. Zádveřice 2 16,15ZL--
16,15
------
-. Seninka 2 22,45VS---
22,45
-----
58. Nedašova Lhota 1 16,34ZL--
16,34
------
-. Študlov 1 16,57VS--
16,57
NP
-----
-. Mirošov 1 17,13ZL--
17,13
------
-. Tichov A 1 17,81ZL--
17,81
------
-. Lužná 1 18,32VS--
18,32
NP
-----
-. Křekov B 1 19,17ZL--
19,17
------
-. Poteč 1 20,85ZL--
20,85
------
-. Louky 1 21,77ZL--
21,77
------
-. Drnovice 1 23,41ZL--
23,41
------
-. Horní Lideč 1 24,56VS--
24,56
------
-. Tichov B 1 25,36ZL--
25,36
------
-. Leskovec 1 40,06VS---
40,06
-----
-. Karolinka 1 45,12VS-
45,12
-------
71. Dolní Bečva 0 NPVS------
NP
--
-. Bratřejov 0 NPZL---
NP
-----
-. Makov 0 NPCA------
NP
--
-. Prlov 0 NPVS---
NP
-----
-. Nevšová B 0 NPZL--
NP
------
-. Velká (Hranice III) 0 NPPR-----
NP
---
-. Křekov A 0 NPZL--
NP
------
-. Hájov 0 NPNJ---
NP
-----
-. Slavičín 0 NPZL--
NP
------
-. Bylnice 0 NPZL--
NP
------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ja
1
Ve
2
Št
3
Po
4
Hr
5
Ve
6
Ty
7
Le
8
Ku
9
1. Komárovice 106 17,89VS
18,78
19,28
20,03
18,61
-
17,89
19,26
18,17
20,11
2. Loukov 70 19,93KM-
26,19
21,17
19,93
20,24
43,92
20,04
20,31
20,65
3. Choryně 51 18,88VS----
18,88
20,07
19,97
21,11
22,83
4. Lešná 40 19,68VS
28,43
20,05
-
19,68
39,27
NP
-
22,08
-
5. Rožnov pod Radhoštěm Tylovice 27 18,85VS------
18,99
18,85
-
6. Milotice nad Bečvou 16 21,83PR
21,83
-------
21,92
7. Zahnašovice 15 17,41KM
17,41
--------
-. Kunovice 15 18,38VS--------
18,38
-. Vlachovice 15 19,53ZL--
19,53
------
10. Vysoké Pole 13 20,41ZL--
20,97
20,41
-----
11. Pravčice B 12 17,53KM
17,53
--------
-. Bratřejov 12 18,75ZL---
18,75
-----
13. Hájov 10 19,30NJ---
19,30
-----
-. Drnovice 10 20,23ZL--
20,23
------
-. Velká Lhota 10 21,19VS-----
21,19
---
16. Vigantice 6 20,14VS------
20,14
--
-. Skrochovice 6 22,60OP
22,60
--------
18. Dolní Bečva B 5 20,94VS------
20,94
--
-. Špičky 5 24,58PR
24,58
--------
20. Brusné 4 20,75KM---
20,75
-----
-. Dolní Bečva A 4 21,70VS------
21,70
--
22. Prštné 3 26,09ZL---
26,09
-----
23. Ublo 2 53,21ZL---
53,21
-----
24. Hutisko Solanec 0 NPVS------
NP
--


Celkem se účastnilo:  120 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: