Sazovice 2013 -

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 06. 2013 13:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vésky UH 16,84 16,84 16,79
2.  Mladcová ZL 17,00 16,97 17,00
2.  Olšovec PR 17,00 16,82 17,00
3.  Hradčovice UH 17,65 17,65 17,02
4.  Zahnašovice KM 17,71 17,13 17,71
5.  Vrbětice ZL 17,78 17,18 17,78
6.  Bratřejov ZL 17,85 17,22 17,85
7.  Vésky B UH 17,93 17,09 17,93
8.  Vysoké Pole ZL 18,00 18,00 17,86
9.  Velký Ořechov B ZL 18,16 17,84 18,16
10.  Lukov ZL 18,62 18,62 17,52
11.  Pravčice KM 18,67 18,67 16,76
12.  Držková ZL 19,03 18,14 19,03
13.  Karolín KM 18,86 18,86 19,08
14.  Lhota ZL 19,19 19,19 19,04
15.  Nedašova Lhota ZL 19,39 19,39 19,26
16.  Tečovice ZL 19,43 19,43 18,72
17.  Salaš ZL 19,74 19,74 19,42
18.  Sazovice ZL 20,46 20,46 19,94
19.  Prštné ZL 21,01 20,18 21,01
20.  Velký Ořechov C ZL 21,05 21,05 18,79
21.  Ludslavice KM 23,98 23,98 23,20
22.  Veselá ZL 24,52 24,14 24,52
23.  Bratřejov B ZL 42,58 42,42 42,58
24.  Mistřice UH NP NP NP
24.  Nedašov ZL NP NP NP
24.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL NP NP NP
24.  Rymice KM NP NP NP
24.  Jasenice VS NP NP NP
24.  Drnovice ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 18,48 17,85 18,48
2.  Bratřejov ZL 18,87 18,28 18,87
3.  Tečovice ZL 18,92 18,10 18,92
4.  Prštné ZL 19,02 18,69 19,02
5.  Hřivínův Újezd ZL 19,19 17,59 19,19
6.  Bílany KM 19,69 18,29 19,69
7.  Drnovice ZL 19,79 19,34 19,79
8.  Pravčice KM 20,21 18,92 20,21
9.  Malenovice ZL 20,83 20,83 19,81
10.  Lhota ZL 23,08 21,80 23,08
11.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 24,30 20,69 24,30
12.  Salaš UH 62,99 62,99 51,54
13.  Mysločovice ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 20,47 19,14 20,47
2.  Machová ZL 27,76 27,49 27,76
3.  Malenovice ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Rymice KM 17,27 17,27 16,79
2.  Sazovice ZL 17,67 17,67 16,28
3.  Nová Dědina KM 19,28 19,28 18,64
4.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 38,91 38,91 36,98

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šarovy ZL--15,402003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mistřice UH--15,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov ZL--15,852003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Brumov ZL--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bořenovice KM--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhotka ZL--16,152003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostišová ZL--16,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bylnice BZL--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vésky UH--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov BZL--16,522003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM--16,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM--16,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dobrotice KM--16,802003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko pod Hostýnem KM--17,182003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Přílepy KM--17,252003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Fryšták ZL--17,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rychlov BKM--18,412003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL--18,492003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Racková ZL--18,702003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louky ZL--18,902003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Držková ZL--19,002003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Částkov UH--19,762003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hřivínův Újezd ZL--21,082003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhota ZL--21,232003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM--21,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kvítkovice ZL--45,102003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Všemina ZL--51,552003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vrbětice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rymice KM--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Prštné ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pravčice KM15,9915,7715,992018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice B KM16,7016,4916,702018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM16,7916,1716,792017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM16,3017,0417,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,0917,1017,102015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR17,2516,0317,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dětkovice VY17,4117,1317,412019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Popov ZL17,5817,2517,582019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bratřejov ZL17,7517,8017,802016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bratřejov ZL17,6717,8217,822018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hřivínův Újezd ZL17,5817,8917,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pravčice KM16,6617,9217,922017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pravčice KM17,9317,4517,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Velký Ořechov ZL17,9818,0818,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bratřejov ZL18,0918,0218,092017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Slušovice ZL18,1518,0618,152017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hostišová ZL17,8818,2218,222016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bílovice UH18,2717,9918,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Vysoké Pole ZL18,1718,2918,292018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zahnašovice KM16,5018,3318,332019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bratřejov ZL18,4518,2918,452015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Sazovice ZL18,4717,1418,472018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Zahnašovice KM17,8518,4818,482013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nedašova Lhota ZL18,5317,7418,532015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Racková ZL18,5718,4218,572016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL18,5917,9618,592017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Holešov KM18,6318,4118,632018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Slušovice ZL18,7118,3818,712015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kaňovice ZL18,2618,7318,732017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bratřejov ZL18,2818,8718,872013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hradčovice - Muži

17,65https://youtu.be/fHjigy8FX6M Tomáš Macek

Hradčovice - Muži

17,65https://youtu.be/mUM37uOQiKA Tomáš Macek

Pravčice - Muži

18,67https://youtu.be/KNdp830Ny4Y Mishi

Karolín - Muži

18,86https://youtu.be/7XGcu43WUGQ Martin Ondra

Hřivínův Újezd - Dorostenky

20,47https://youtu.be/q9-yRkKd4tA Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Dorostenci

38,91https://youtu.be/vB2idXgiBVU Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Muži

NPhttps://youtu.be/nBHXuG1c0ls Žanet Miklová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
Kdy Kde Liga


Komentáře