Rychlov 2014 - O putovní pohár starosty SDH Rychlov

Liga: Podhostýnská hasičská lig
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 06. 2014 13:00
Kontakt:   Hana Vašinová
Telefon:  739 418 273
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Martin Ondra

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radkova Lhota PR 17,28 17,06 17,28
2.  Mladcová ZL 17,50 17,50 16,88
3.  Valšovice (Hranice VI) PR 17,50 17,50 17,32
4.  Zahnašovice KM 17,52 17,42 17,52
5.  Nětčice KM 17,98 17,76 17,98
6.  Špičky PR 18,04 16,90 18,04
7.  Polkovice PR 18,15 18,15 17,35
8.  Rychlov KM 18,46 18,46 17,43
9.  Mistřice UH 18,70 18,70 17,08
10.  Rymice KM 18,83 18,06 18,83
11.  Podhradní Lhota KM 18,85 18,85 17,78
12.  Litenčice KM 19,40 19,40 18,50
13.  Roštění KM 19,41 19,05 19,41
14.  Hlinsko PR 19,68 19,68 18,89
15.  Hostašovice NJ 21,79 21,79 21,43
16.  Louky ZL 22,82 22,76 22,82
17.  Ludslavice KM 23,04 23,04 19,09
18.  Pravčice KM 23,10 16,84 23,10
19.  Zdounky KM 23,25 22,94 23,25
20.  Sulimov KM 23,65 23,65 23,38
21.  Počenice KM 26,10 20,67 26,10
22.  Dobrotice KM 28,27 28,27 28,03
23.  Karolín KM 30,83 30,83 27,84
24.  Rajnochovice KM 32,18 19,01 32,18
25.  Míškovice KM 32,83 21,57 32,83
26.  Nová Dědina KM 42,81 42,81 37,93
27.  Rychlov B KM 56,35 47,98 56,35
28.  Rouské PR 57,09 36,16 57,09
29.  Chropyně KM NP NP NP
29.  Martinice KM NP NP NP
29.  Dřevohostice PR NP NP NP
29.  Brusné KM NP NP NP
29.  Vítonice KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radíkov PR 16,29 16,02 16,29
2.  Pravčice KM 18,42 18,42 17,57
3.  Nětčice B KM 19,01 18,75 19,01
4.  Rymice KM 19,31 19,31 19,19
5.  Rychlov KM 19,67 19,67 17,02
6.  Špičky PR 20,63 20,63 18,82
7.  Tučapy KM 20,82 20,82 19,38
8.  Zahnašovice KM 21,15 21,15 18,49
9.  Bílany KM 21,46 18,12 21,46
10.  Počenice KM 22,33 20,54 22,33
11.  Loukov KM 22,71 22,71 21,29
12.  Spišská Sobota PP 23,52 23,52 21,55
13.  Nětčice KM 24,75 24,75 22,53
14.  Hostašovice NJ 25,82 25,82 18,68
15.  Hlinsko PR 26,72 26,72 18,44
16.  Čechy PR 40,49 40,49 26,90

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM16,7617,3317,332018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Opatovice PR17,7617,3417,762019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladcová ZL17,6117,7817,782018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,8717,0317,872019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladcová ZL17,8917,6617,892019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludslavice KM18,0117,4018,012019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Křenovice PR18,0318,1418,142018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Křenovice PR18,2317,6918,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radkova Lhota PR18,2417,4018,242019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Valšovice (Hranice VI) PR18,7716,5518,772019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hoštice KM18,9318,1218,932019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM19,3318,9719,332019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vrchoslavice PV18,8519,4019,402018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Špičky PR19,9117,4019,912019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Loukov KM20,1919,5320,192019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chropyně KM21,1920,9021,192018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlinsko PR22,1718,3522,172019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radkova Lhota PR22,7320,3922,732018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Němetice VS20,8322,8922,892018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velká (Hranice III) PR23,0419,9123,042019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hranice PR18,0823,3723,372018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Výkleky PR25,2119,9225,212019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrabůvka PR25,9427,7127,712018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jasenice VS28,2320,4928,232018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rychlov KM30,9331,6331,632018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dřevohostice PR--NP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kokory PR--NP2019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hlinsko PR--NP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Radíkov PR16,0216,2916,292014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Stará Ves FM16,8616,9516,952003/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Výčapy TR16,6417,0817,082003/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR16,8817,1917,192016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pravčice B KM17,0717,1917,192018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Kunovice VS16,5317,2617,262002/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zahnašovice KM17,3716,7517,372017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kunovice VS17,2417,5617,562003/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zahnašovice KM17,5917,5417,592019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zahnašovice KM17,3217,7517,752015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Výčapy TR17,7817,8417,842000/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Radíkov PR17,9217,3117,922001/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Výčapy TR17,9517,8417,952002/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Výčapy TR16,8718,0218,022001/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pravčice KM18,0217,5918,022013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Radíkov PR18,0317,9918,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zahnašovice KM18,0617,8718,062016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kunovice VS17,6918,1018,102001/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Rychlov KM18,0718,1318,132000/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Radkova Lhota PR18,2517,7418,252019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Opatovice PR18,3317,5918,332001/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Rymice KM18,3717,2118,372017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Chválenice PJ18,3816,9818,382002/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Radíkov PR17,6818,3818,382002/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pravčice KM18,4217,5718,422014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Střítež nad Ludinou PR18,4518,4018,452016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Pravčice A KM18,6217,5918,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Loukov KM18,6918,5118,692003/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hlinsko PR18,7818,5018,782018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Rychlov KM18,8218,2418,822016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Mishi  17 ** 22 02.06.2014 13:33
 mirrao  17 ** 22 07.06.2014 11:14
 Daniel Štěpánek  17 ** 20 03.06.2014 16:50
 Tomáš Hráček  17 ** 15 07.06.2014 07:38
 Honza Adamec  17 ** 14 03.06.2014 18:25
 Pavel Žůrek  17 ** 14 28.05.2014 18:38
 Petr Beránek  17 ** 12 27.05.2014 23:22
 Michaela Malá  17 ** 10 05.06.2014 19:19
 Daniel Peřina  17 ** 6 25.05.2014 21:41
 Barbora Bajerová  17 ** 2 02.06.2014 15:33
 Lubomir Hanustiak  16 ** 0 05.06.2014 15:29
 Lukáš Žák  16 ** 0 03.06.2014 21:58
 Kača Bělíková  16 ** 0 05.06.2014 13:13
 Tomáš Láník  16 ** 0 05.06.2014 09:37
 Petr Lajda  16 ** 0 07.06.2014 07:58
 Martin Láník  16 ** 0 02.06.2014 06:12
 Michal Matějíček  16 ** 0 06.06.2014 12:50
 Petr Miklík  16 ** 0 04.06.2014 09:49
 Josef Navrátil  16 ** 0 07.06.2014 08:14
 Jan Zahradník  16 ** 0 05.06.2014 13:43
 Petr Kropáč  16 ** 0 05.06.2014 14:07
 Lukáš Struška  17 ** 0 02.06.2014 12:02
 Danek Odložilík  17 ** 0 06.06.2014 21:30
 Pavel Lajda  17 ** 0 01.06.2014 20:37
 Milan Kochaníček  17 ** 0 07.06.2014 10:25
 Svatava Navrátilová  17 ** 0 04.06.2014 18:08


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lubomir Hanustiak  16 ** 11 05.06.2014 15:30
 Petr Miklík  16 ** 0 04.06.2014 09:49
 Petr Beránek  17 ** 0 27.05.2014 23:23
 Tomáš Láník  17 ** 0 05.06.2014 09:37
 Michal Matějíček  17 ** 0 05.06.2014 12:08
 Honza Adamec  17 ** 0 03.06.2014 18:25
 Daniel Peřina  17 ** 0 25.05.2014 21:42
 Jan Zahradník  17 ** 0 05.06.2014 13:43
 Petr Kropáč  17 ** 0 05.06.2014 14:08
 Kača Bělíková  17 ** 0 05.06.2014 13:14
 Pavel Lajda  17 ** 0 02.06.2014 21:00
 Martin Láník  17 ** 0 02.06.2014 06:12
 mirrao  17 ** 0 07.06.2014 11:18
 Tomáš Hráček  17 ** 0 07.06.2014 07:38
 Mishi  17 ** 0 02.06.2014 13:35
 Josef Navrátil  17 ** 0 07.06.2014 08:15
 Barbora Bajerová  17 ** 0 02.06.2014 15:34
 Danek Odložilík  17 ** 0 06.06.2014 21:30
 Lukáš Struška  17 ** 0 02.06.2014 12:03
 Petr Lajda  17 ** 0 07.06.2014 07:58
 Pavel Žůrek  18 ** 0 28.05.2014 18:39
 Michaela Malá  18 ** 0 05.06.2014 19:19
 Milan Kochaníček  18 ** 0 07.06.2014 10:25
 Svatava Navrátilová  18 ** 0 04.06.2014 18:08
 Daniel Štěpánek  18 ** 0 03.06.2014 16:50

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Radíkov - Ženy

16,29https://youtu.be/hACqYvPywnU Tomanek Jara

Zahnašovice - Muži

17,52https://youtu.be/vy3ejQs5nZg Petr Miklík

Nětčice - Muži

17,98https://youtu.be/tfjJTeTzlqY Svatava Navrátilová

Polkovice - Muži

18,15https://youtu.be/n8EaijVCBwI Daniel Peřina

Pravčice - Ženy

18,42https://youtu.be/lEnfwUAPQH8 Petr Kropáč

Rychlov - Muži

18,46https://youtu.be/NyKAq3jq1eA Petr Řeháček

Rychlov - Muži

18,46https://youtu.be/wiPOGXqze6c Tomanek Jara

Mistřice - Muži

18,70https://youtu.be/HsuMQV0dGTA Petr Kropáč

Nětčice - Ženy

19,01https://youtu.be/oIFciQNuVBM Svatava Navrátilová

Roštění - Muži

19,41https://youtu.be/_JvkiJ4ApTM Tomáš Hráček

Rychlov - Ženy

19,67https://youtu.be/FHJZeWll7Pw Tomanek Jara

Pravčice - Muži

23,10https://youtu.be/JU-WmKOsCwQ Tomanek Jara

Spišská Sobota - Ženy

23,52https://youtu.be/izSZBMwkzNI Tomanek Jara

Sulimov - Muži

23,65https://youtu.be/JxL5yv1sURE Dominik Krejčíř

Nětčice - Ženy

24,75https://youtu.be/E5S5cpjN7YQ Svatava Navrátilová

Karolín - Muži

30,83https://youtu.be/I_eHhcYMIJQ Martin Ondra

Míškovice - Muži

32,83https://youtu.be/jiEX3PaFsV0 braja96

Nová Dědina - Muži

42,81https://youtu.be/gM0KmsTEZsM Svatava Navrátilová

Rychlov - Muži

56,35https://youtu.be/3O0YqdZpmd0 Tomanek Jara
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9922438

Kód: a9922438


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9923132

Kód: a9923132


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9921783

Kód: a9921783


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9923554

Kód: a9923554


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9945783

Kód: a9945783



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/09/06 Rychlov, KM, Extraliga České republiky v požárním útoku
EXČR
1998/09/05 Rychlov, KM, Extraliga České republiky v požárním útoku
EXČR
1999/07/03 Rychlov, KM,
EXČR
2000/08/12 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2001/08/11 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2002/08/10 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2003/06/14 Rychlov , KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2003/08/09 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2004/06/14 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/06/11 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/06/10 Rychlov , KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/06/16 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2008/06/14 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/06/13 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/06/12 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2011/06/11 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2012/06/09 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2013/06/08 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2014/06/07 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2015/05/23 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2016/06/11 Rychlov, O putovní pohár SDH Rychlov
VCPR
2016/09/17 Rychlov areál Skála, Rychlovská GRAPA denní soutěž na 2B
-
2017/07/22 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2018/08/12 Rychlov, O pohár starosty
PRL
2019/07/28 Rychlov, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Komentáře