Náměšť na Hané 2019 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Náměšť-na-Hané-337445329683667/
Kdy: 03. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Michal Faltýnek
Telefon:  775 125 187
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X OL 15,24 15,08 15,24
2.  Měrotín OL 15,26 14,91 15,26
3.  Bílovice PV 15,49 15,46 15,49
4.  Ludéřov OL 15,68 15,68 14,65
5.  Janovice BR 16,09 15,88 16,09
6.  Lukov ZL 16,24 15,34 16,24
7.  Dolany OL 16,40 16,40 16,14
8.  Čechy pod Kosířem PV 16,41 15,54 16,41
9.  Třeština SU 16,52 16,10 16,52
10.  Pavlov-výběr SU 16,60 16,21 16,60
11.  Nemile SU 16,61 16,07 16,61
12.  Střelice OL 17,00 15,78 17,00
13.  Náměšť na Hané OL 17,16 17,16 16,38
14.  Otinoves PV 17,56 17,56 16,33
15.  Kožušany OL 17,61 17,61 17,14
16.  Radíkov OL 19,13 18,35 19,13
17.  Grygov OL 19,25 18,73 19,25
18.  Olšany u Prostějova PV 19,40 19,40 18,03
19.  Kokory PR 19,91 19,91 18,30
20.  Velký Týnec OL 19,92 18,75 19,92
21.  Chválkovice OL 22,94 22,94 16,51
22.  Domamyslice Dvojka PV 23,63 23,63 21,03
23.  Suchonice OL 25,89 25,89 23,31
24.  Leskovec nad Moravicí BR 27,51 27,51 27,19
25.  Vojnice OL 30,29 30,29 29,31
26.  Velká Bystřice OL 42,54 42,54 38,96
27.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
27.  Čelechovice na Hané PV NP 22,70 NP
27.  Krasice PV NP 17,85 NP
27.  Určice PV NP NP 18,83
27.  Kosov SU NP 17,96 16,18
27.  Nenakonice OL NP 17,28 NP
27.  Cholina OL NP 22,01 16,40
27.  Troubelice OL NP NP NP
27.  Niva PV NP 16,18 15,87
27.  Štíty SU NP 17,37 17,68

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 18,43 18,43 17,31
2.  Cholina OL 19,24 18,83 19,24
3.  Bílovice B PV 19,41 19,41 18,88
4.  Kosov SU 19,42 19,42 19,06
5.  Maršíkov SU 19,79 19,79 19,55
6.  Droždín Chvádrož OL 19,84 19,60 19,84
7.  Velký Týnec OL 19,90 19,90 19,77
8.  Blatec OL 20,45 20,45 19,22
9.  Pavlov SU 21,92 21,92 19,06
10.  Náměšť na Hané OL 22,01 22,01 18,71
11.  Haňovice OL 22,30 19,84 22,30
12.  Troubelice OL 22,90 22,90 22,66
13.  Dub nad Moravou OL 27,55 27,55 26,89
14.  Kožušany OL 27,93 24,45 27,93
15.  Chválkovice OL 36,01 35,96 36,01
16.  Vojnice OL 36,81 36,81 36,60
17.  Mladeč OL 38,84 38,77 38,84
18.  Krasice PV 41,17 40,94 41,17
19.  Čechy pod Kosířem PV NP 18,35 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Měrotín OL15,1615,1915,192017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL15,0815,2415,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL14,9115,2615,262019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,2814,3715,282018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Břevenec OL15,3215,4415,442017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Náměšť na Hané OL15,4615,3815,462018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,4615,4915,492019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Měrotín OL15,5714,8015,572018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čelechovice na Hané PV15,6215,3415,622018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,6814,6515,682019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ludéřov OL15,8215,1315,822017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Cholina OL15,6915,9015,902018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválkovice OL15,6615,9115,912017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Janovice BR15,8816,0916,092019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ráječek SU16,2214,9016,222018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL15,3416,2416,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myslejovice PV16,3715,7816,372018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolany OL16,4016,1416,402019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střelice OL16,4016,0116,402017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,9316,4116,412017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy pod Kosířem PV15,5416,4116,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třeština SU16,1016,5216,522019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pavlov-výběr SU16,2116,6016,602019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nemile SU16,0716,6116,612019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Náměšť na Hané OL15,9316,7716,772017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Císařov PR15,3416,8816,882018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Střelice OL15,7817,0017,002019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chválkovice OL17,0715,9317,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Náměšť na Hané OL17,1616,3817,162019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svésedlice OL16,8917,2517,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL18,4317,3118,432019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV17,8118,7218,722017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Maršíkov SU18,8318,8518,852018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krasice PV19,0218,7319,022017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Loučany OL19,0218,2719,022018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Cholina OL18,7219,2119,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Cholina OL18,8319,2419,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krasice PV19,3419,3119,342018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bílovice B PV19,4118,8819,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Kosov SU19,4219,0619,422019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV19,6119,4719,612018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Velký Týnec OL19,3219,7019,702018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Maršíkov SU19,7919,5519,792019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Droždín Chvádrož OL19,6019,8419,842019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nové Dvory OL19,8719,0619,872018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice B PV19,3119,8919,892018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Velký Týnec OL19,9019,7719,902019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Náměšť na Hané OL19,7620,0920,092017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Břevenec OL20,3719,6820,372017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Blatec OL20,4519,2220,452019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL20,6518,4720,652018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Náměšť na Hané OL20,6120,8620,862018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Svésedlice OL19,8721,0721,072017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nenakonice OL21,1121,3121,312017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pavlov SU21,9219,0621,922019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Náměšť na Hané OL22,0118,7122,012019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chválkovice OL20,4522,1022,102017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Grygov OL22,2721,2422,272017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Haňovice OL19,8422,3022,302019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Blatec OL22,7221,1422,722018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/06 Náměšť na Hané, koupaliště, 1. Noční soutěž SDH Náměšť na Hané na koupališti
-
2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře