Letohrad- Orlice 2015 - 6. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 07. 2015 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bašnice JC 16,48 - -
1.  Renmotor Jinolice JC 16,48 - -
3.  Trnov RK 17,06 - -
4.  Pšánky A HK 17,30 - -
5.  Myštěves HK 17,32 - -
6.  Kosmonosy MB 17,53 - -
7.  Obrubce MB 17,54 - -
8.  Horní Radechová B NA 17,91 - -
9.  Bystřec A UO 17,93 - -
9.  Letohrad - Orlice UO 17,93 - -
11.  Čeperka N PA 18,02 - -
12.  Horní Čermná A UO 18,05 - -
13.  Havlovice TU 18,24 - -
14.  Mostek UO 18,27 - -
15.  Velichovky NA 18,31 - -
16.  Roudnice HK 18,33 - -
17.  Bystřec B UO 18,38 - -
18.  Lanšperk UO 18,46 - -
19.  Brandýs nad Orlicí UO 18,69 - -
20.  Letohrad - Kunčice B UO 18,83 - -
21.  Dolní Čermná UO 18,84 - -
22.  Jeníkovice HK 18,92 - -
23.  Letohrad - Kunčice C UO 19,08 - -
24.  Horní Třešňovec A UO 19,24 - -
25.  Přívrat UO 19,33 - -
26.  Hrobice PA 19,56 - -
27.  Nepomuky UO 19,93 - -
28.  Bošín UO 20,07 - -
29.  Slepotice PA 20,20 - -
30.  Letohrad - Orlice B UO 20,51 - -
32.  Dolní Dobrouč UO 21,34 - -
33.  Choustníkovo Hradiště TU 21,74 - -
34.  Česká Třebová UO 22,29 - -
35.  Letohrad - Červená B UO 22,46 - -
36.  Záchlumí UO 23,60 - -
37.  Černovír B UO 65,37 - -
38.  Libuň JC NP - -
38.  Lukavice B UO NP - -
38.  Choltice PA NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrášťany LT 16,10 - -
2.  Letohrad - Orlice UO 16,37 - -
3.  Letohrad - Kunčice UO 16,53 - -
4.  Jablonec nad Jizerou SM 16,60 - -
5.  Vitiněves JC 16,92 - -
6.  Myštěves HK 17,08 - -
7.  Libuň JC 17,20 - -
8.  Libňatov TU 17,68 - -
9.  Nepomuky UO 17,70 - -
10.  Letohrad - Červená UO 17,95 - -
11.  Česká Rybná UO 18,01 - -
12.  Dolní Přím HK 18,31 - -
13.  Letohrad - Kunčice B UO 18,80 - -
14.  Lanšperk UO 18,94 - -
15.  Roudnice HK 19,17 - -
16.  Dolní Třešňovec UO 19,23 - -
17.  Bystřec UO 19,89 - -
18.  Horní Třešňovec A UO 19,96 - -
19.  Dlouhá Ves RK 25,41 - -
20.  Nekoř UO 48,91 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Kunčice A UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hrobice Explosia PA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bašnice - Muži

16,48https://youtu.be/yLOAMT4JI84 Joska Mládek

Bašnice - Muži

16,48https://youtu.be/3XVtPbutpV0 Joska Mládek

Obrubce - Muži

17,54https://youtu.be/qownARokufM Pepa Adam

Letohrad - Orlice - Muži

17,93https://youtu.be/qMZlpF0w4uc Ondřej Matyáš
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře