Podhradní Lhota 2019 - O pohár starosty obce Podhradní Lhota

Liga: PHL
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 18. 05. 2019 13:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík
Telefon:  775 034 725

Začátek rezervace: 05. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  05. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2019 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Start a okolí základny z tartanu, zbytek vydlážděná plocha
Povrch: Rovný travnatý povrch po celé dráze
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-10035.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratiboř VSZdeněk Žejdlik
22Velká Lhota VSMatěj Blažek
34Hrabůvka PRMishi
45Mysločovice ZLMishi
56Ludslavice KMMishi
67Hoštice KMAntonín Novák
78Pravčice BKMMishi
89Valšovice (Hranice VI) PRMishi
910Mistřice UHMishi
1011Křenovice PRMishi
1112Radkova Lhota PRMishi
1213Karolín KMMishi
1314Roštění KMMishi
1415Zahnašovice KMMishi
1516Radíkov PRMishi
1617Nová Dědina KMMishi
1718Dětkovice VYMichal Hrabánek
1819Vítonice KMHonza Bělík
1921Vrbka KMKryštof Pospíšil
2022Lukov ZLJan
2123Hlinsko PRPetr Šromota
2224Prchalov ANJJakub Šenk
2325Podolí VSAleš
2426Mladcová ZLMishi
2527Babice VSPetr Korábečný
2628Prchalov BNJJakub Šenk
2729Pasohlávky BOJakub Sirbu
2830Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2932Špičky PRŠtěpán Šindler
3040Pravčice KMMishi
3150Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
89Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
911Radíkov PRVlastimil Hynčica
1012Hlinsko PRPetr Beránek
1113Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1219Lukov ZLJan


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,7816,8516,852017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,7417,2117,212017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR17,3016,7517,302017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Špičky PR17,4217,1017,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olšovec PR17,5316,5917,532019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice KM17,6116,8517,612014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pravčice BKM17,2217,6617,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pravčice KM17,7917,7017,792013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zahnašovice KM17,8416,6117,842017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY17,4217,8817,882019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,4217,9517,952013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov PR17,8018,1218,122019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlinsko PR18,1917,7918,192016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radkova Lhota PR17,5818,2118,212019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR17,0518,2218,222019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rychlov KM17,9218,2318,232013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Opatovice PR17,3518,2718,272017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM18,2817,7818,282015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM17,2518,3018,302015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravčice AKM18,4418,4618,462018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílany KM18,7417,7918,742016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rychlov KM17,4818,7618,762016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rymice KM18,7718,1018,772018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlinsko PR18,5818,8018,802013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov PR18,8218,4218,822018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Střítež nad Ludinou PR18,1418,8318,832013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pravčice BKM18,9216,5418,922017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pravčice BKM18,5118,9418,942019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rychlov KM19,1718,9119,172014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nětčice BKM19,0819,2319,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hlinsko PR19,2718,7219,272014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílany KM19,3218,8719,322015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tučapy KM19,5019,2919,502013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nětčice BKM19,3219,6119,612013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Karolín KM19,6219,2119,622019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlinsko PR19,4019,6619,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Milotice nad Bečvou PR18,1219,9319,932019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlinsko PR20,1619,9020,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Loukov KM20,4819,6820,482019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nětčice KM20,4220,5120,512014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Tučapy KM19,0620,5120,512016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Tučapy KM19,5720,5320,532015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Machová ZL20,0220,6720,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rychlov KM20,7220,9520,952017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zahnašovice KM17,2720,9720,972019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hustopeče nad Bečvou PR21,0320,8121,032018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílany KM21,1919,1121,192013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Střítež nad Ludinou PR21,2321,0521,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Holešov KM21,3321,3721,372017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rymice KM20,3221,4321,432015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Podhradní Lhota KM21,4920,7821,492013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nětčice KM21,6620,6721,662013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Loukov KM21,7018,5121,702017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Karolín KM22,0918,2622,092018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zahnašovice KM22,2217,6422,222016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Rychlov KM18,7822,2922,292015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov KM21,1022,3122,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Počenice KM21,5422,3222,322013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nětčice KM20,2122,3622,362017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Komárovice VS21,9622,4122,412014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Rymice KM17,4422,7722,772017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rymice KM17,3922,8822,882016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Zahnašovice KM23,2723,3123,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Rymice KM23,7519,3023,752014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Brusné AKM22,1223,7923,792016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Loukov KM23,5423,8223,822013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Loukov KM20,2524,5624,562015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Výkleky PR24,1425,0125,012017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Špičky PR25,5625,2725,562018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nětčice KM27,0527,6127,612018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Loučka VS20,9628,1328,132019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nětčice KM18,9228,5828,582016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Rymice KM28,5328,7228,722019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dětkovice VY30,1430,8730,872018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Zahnašovice KM29,3930,9530,952018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Němčice KM36,1135,9436,112016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Brusné BKM26,2640,0240,022016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Tučapy KM19,5241,0641,062014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Loukov KM41,5539,4441,552018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bílany KM18,4542,9642,962014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hlinsko PR46,4929,7046,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Rymice KMNPNPNP2013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Choryně VSNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Pravčice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Loukov KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota
PHL
2019/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
2020/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2020/06/06 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2020/06/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2020/06/27 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2020/07/18 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2020/07/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2020/08/01 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2020/08/23 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2020/08/29 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga