Luboměř 2012 - O pohár starosty SDH

Liga: -
Místo: Luboměř
Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 12. 08. 2012 13:00
Kontakt:   Šimiček Jiliji
Telefon:  737638749

Začátek rezervace: 12. 08. 2012 20:00
Konec rezervace: 12. 08. 2012 13:00
Začátek tipování:  12. 08. 2012 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2012 00:00
Zadal: Adam Melichar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Pravidla: Extraligy ČR, výjimka všichni na 2B, jeden závodník muže být půjčen, u mužů nad 35 let, mohou být dva mladší 

Trať: Náběh travnatí, okolo základní dlažba, jinak na trávě 

Časomíra: Elektronická, terče sklopné

Družstva soutěží na vlastní nebezpečí

 Družstvo co nebude mít zaplaceno startovné pět týmu předtím, než půjde na start, bude posunuto na konec startovní listiny 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lubomer-2012-08-12-3050.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Luboměř ženy NJAdam Melichar
22Partutovice ženy PRAdam Melichar
33Tošovice muži NJAdam Melichar
44Mankovice muži NJAdam Melichar
55Prchalov NJAdam Melichar
66Větřkovice muži OPAdam Melichar
77Heltínov mužiNJAdam Melichar
88Valšovice (Hranice VI) muži PRAdam Melichar
99Luboměř Muži nad 35 letNJAdam Melichar
1010Prchalov NJAdam Melichar
1111Střítež nad Ludinou ženy PRAdam Melichar
1212Odry mužiNJAdam Melichar
1313Hostašovice muži NJAdam Melichar
1414Lukavec muži NJAdam Melichar
1515Luboměř BNJAdam Melichar
1616Partutovice muži PRAdam Melichar
1717Jistebník ŽenyNJAdam Melichar
1818Stachovice muži NJAdam Melichar
1919Jakubčovice nad Odrou mužiNJAdam Melichar
2020Vlkovice ženyNJAdam Melichar
2121Troubky muži PRAdam Melichar
2222Jistebník mužiNJAdam Melichar
2323Hranice mužiPRAdam Melichar
2424Opatovice mužiPRDavid Roman
2525Luboměř ANJAdam Melichar
2626Vlkovice mužiNJAdam Melichar
2727Služovice mužiOPAdam Melichar
2828Čechy mužiPRZdeněk Zatloukal
2929Kujavy mužiNJLucie Polášková
3030Vítonice mužiKMHonza Bělík
3131Opatovice ženyPRDavid Roman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Valšovice (Hranice VI) PR16,6616,6416,662015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bolatice OP16,6817,0717,072015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Luboměř NJ17,2116,6917,212015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov NJ17,0817,2617,262015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vysoká PR17,7817,8317,832015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Neplachovice OP17,6517,8517,852015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olšovec PR17,4817,9817,982015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Svoboda OP17,6118,2918,292015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velké Hoštice AOP17,6718,3318,332015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Špičky PR18,5116,9118,512015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlebičov OP18,5018,6518,652015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vítonice KM18,3518,8818,882015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hněvošice OP17,1518,9918,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Služovice OP18,1019,0019,002015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Vávrovice OP19,1018,5219,102015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pustkovec OV19,4817,4419,482015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radkova Lhota PR18,7119,7519,752015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Císařov PR18,8621,1721,172015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Sádek OP21,1817,9021,182015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hranice PR18,3321,5221,522015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Křenovice PR20,0322,5422,542015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velké Hoštice BOP19,2422,5822,582015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Skalička PR25,2225,7125,712015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Heltínov NJ23,9826,0726,072015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Kravaře OP20,4232,3532,352015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Skrochovice OP99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Milostovice OP22,4999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabůvka PR99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Oldřišov OP99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bohuslávky PR99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Provodovice PR99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mikulůvka VS99,9999,9999,992015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/12 Luboměř, O pohár starosty SDH
-
2013/08/11 Luboměř, Sportovní areál dráhy, 18. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
2014/08/10 Luboměř, Sportovní areál dráhy, 19. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
2015/08/09 Luboměř, 20. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
2016/08/07 Luboměř, Luboměř 2016 - XXI. ROČNÍK O POHÁR STAROSTY SDH
-
2017/08/13 Areál dráhy v Luboměři, XXII. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTY SDH
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga