Letohrad - Orlice 2019 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 28. 07. 2019 09:30
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420733265840

Začátek rezervace: 14. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 28. 07. 2019 09:30
Začátek tipování:  14. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 07. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-9995.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Bašnice JCPořadatelé Pořadatelé
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Stradouň UOSDH Stradouň
3030Morašice CRJiří Škodný
3131Sychotín BKDavid Sedlák
3232Bystřec UOŠtěpán Hrdina
3333Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
3434Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3535Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
3636Moravany PAHonza Louža
3737Touchovice LNMiloš Zeman
3838Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
3939Pšánky HKPořadatelé Pořadatelé
4040Zderaz BCRJan Tměj
4141Rohovládova Bělá PAVáclav Kmoníček
4242Kynice HBTomáš Francl
4343Hrabišín SURoman Jírů
4444Čeperka PAŠárka
4545Zderaz CRJan Tměj
4646Krásná Ves MBJan Macoun
4747Trnov RKdavid rohlena
4849Zlatá Olešnice JNMichal Čermák
4950Zderaz CCRJan Tměj
5051Košťálov SMTomáš Tulach
5152Záchlumí UOJan Divíšek
5253Dlouhoňovice UOMartin Hynek
5354Frýdštejn JNMartin Bušek
5455Černčice NAPepa Malý
5556Horní Čermná UOPavel Suldovský
5657Seč CRFilip Kružík
5758Starý Jičín NJFilip Simper
5859Bílý Potok JEJiří Urban
5962Oldřiš SYJakub Střítežský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Myštěves HKVeronika Borůvková
88Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
99Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1010Nevcehle JISabina Maštalířová
1111Dětkovice VYBarbora
1212Nepomuky UOKateřina Krudencová
1313Katusice MBDenisa Boháčková
1414Hrobice ExplosiaPAKateřina Menšlová
1515Markvartovice OPPetr Glogar
1616Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
1717Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1818Trnov RKdavid rohlena
1919Chotíkov PSMonča
2020Nedvězí SYAdéla Černíková
2121Malá Skála BJNAndrea Vavřichová
2222Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
2324Kosmonosy MBDominika Pecháčková
2427Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,4516,0216,022014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,3316,3016,332019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stará Říše JI16,4116,2316,412017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice CUO16,4816,4216,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lavičky ZR16,3816,4516,452017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4515,8016,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stará Říše JI16,3516,4616,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bohdalín PE16,6316,4016,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olešná HB16,6716,3916,672016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Orlice BUO16,4316,7016,702019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Plumlov PV16,2416,7616,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Starý Lískovec Sport BM16,7716,2216,772016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Velké Hoštice OP16,5116,8116,812018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Velké Hoštice OP16,5116,8116,812018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Myštěves HK16,3616,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Plumlov PV16,8216,7316,822017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Plumlov PV16,8216,7316,822017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Míchov BK16,8316,7116,832017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Míchov BK16,8316,7116,832017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Trnov RK16,8317,2216,832014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hrabišín SU16,8416,8416,842018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nevcehle JI16,8516,6416,852019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Radostín nad Oslavou ZR16,7416,8716,872017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Zahorčice ST16,8916,5516,892019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zahorčice ST16,8916,5516,892019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Prchalov NJ16,9616,3416,962019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Prchalov NJ16,9616,3416,962019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bohdalín PE16,8616,9816,982017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Velké Hoštice OP16,4416,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Zahorčice ST16,4217,0017,002018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hrabůvka PR17,0316,1117,032019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Hrabůvka PR17,0316,1117,032019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Letohrad - Orlice UO17,0518,4217,052014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Trnov RK--17,062015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Mladoňovice TR17,0716,0117,072018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Mladoňovice TR17,0716,0117,072018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Prchalov NJ15,8217,0817,082016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Myštěves HK17,0916,2217,092019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Pasohlávky BO17,1117,0217,112019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bříšťany JC18,1617,1417,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Letohrad - Jeleni UO16,4617,1617,162017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Letohrad - Jeleni UO16,4617,1617,162017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice BUO17,1917,9117,192014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lhotky Sport ZR17,2016,2917,202016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chotěmice TA16,6317,2417,242016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Plumlov PV17,1617,2517,252018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bašnice JC17,2917,6217,292014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Pšánky AHK--17,302015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bystřec AUO17,3017,2917,302018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chrášťany LT16,6417,3017,302017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chrášťany LT16,6417,3017,302017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bystřec AUO17,3017,6117,302014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bystřec UO17,3217,1517,322017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Myštěves HK--17,322015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Dolní Čermná UO17,3216,8017,322016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Myštěves HK--17,322015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bystřec AUO17,3217,1517,322017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Trnov RK16,9217,3317,332019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Lavičky ZR17,3316,3517,332018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Pasohlávky BO16,2817,3517,352017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Čeperka NPA17,2417,3517,352019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Renmotor Jinolice JC17,0817,3717,372019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Renmotor Jinolice JC17,0817,3717,372019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radostín nad Oslavou ZR17,4216,8117,422018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Radostín nad Oslavou ZR17,4216,8117,422018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bystřec BUO17,8917,4317,432014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Bašnice JC17,4416,7417,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Letohrad - Kunčice CUO17,4417,4117,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bašnice JC17,4516,7417,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Letohrad - Kunčice CUO17,4417,4117,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Hrobice PA17,4517,4617,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga