Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Dobroslavice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDor-ci 17 starší
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 25. 09. 2010 | Fryčovice- stadion TJ | 190,86 | 184.38 | 190.86 | -6.48 | 14. | ||
| 11. 07. 2004 | Plesná, OV | 19,12 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 09. 08. 2003 | Krásné Pole, OV | 18,87 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 05. 07. 2003 | Plesná, OP | 24,33 | 0 | 0 | 0 | 7. | ||
| 29. 06. 2003 | Kobeřice, OP | 23,14 | 0 | 0 | 0 | 15. | ||
| 14. 06. 2003 | Ostrava Martinov, OV | 33,31 | 0 | 0 | 0 | 21. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 20. 09. 2025 | Dylová Zoe | Plzeň - dívky | 13,09 | 13.28 | 13.09 | 0.19 | 73. | |
| 29. 03. 2025 | Dylová Zoe | Ostrava | 14,39 | 17.14 | 14.39 | 2.75 | 136. | |
| 29. 03. 2025 | Niklová Vanesa | Ostrava | 14,61 | 15.35 | 14.61 | 0.74 | 150. | |
| 15. 02. 2025 | Dylová Zoe | Jablonec nad Nisou | 14,62 | 14.87 | 14.62 | 0.25 | 99. | |
| 15. 02. 2025 | Niklová Vanesa | Jablonec nad Nisou | 15,05 | 15.27 | 15.05 | 0.22 | 116. | |
| 30. 11. 2024 | Stavinohová Bára | Ostrava | 12,73 | 18.6 | 12.73 | 5.87 | 40. | |
| 30. 11. 2024 | Niklová Vanesa | Ostrava | 14,37 | 14.37 | 14.54 | -0.17 | 148. | |
| 30. 11. 2024 | Dylová Zoe | Ostrava | 15,44 | 17.03 | 15.44 | 1.59 | 220. | |
| 30. 11. 2024 | Tománek Matyáš | Ostrava | 12,84 | 12.84 | 120 | -107.16 | 33. | |
| 02. 11. 2024 | Tománek Matyáš | Stromovka | 14,71 | 22.79 | 14.71 | 8.08 | 135. | |
| 02. 11. 2024 | Stavinohová Bára | Stromovka | 12,64 | 12.64 | 12.67 | -0.03 | 34. | |
| 02. 11. 2024 | Dylová Zoe | Stromovka | 13,80 | 15.38 | 13.8 | 1.58 | 112. | |
| 02. 11. 2024 | Niklová Vanesa | Stromovka | 14,49 | 14.49 | 15.54 | -1.05 | 164. | |
| 12. 10. 2024 | Tománek Matyáš | Ústí nad Labem | 15,61 | 15.61 | 19.19 | -3.58 | 102. | |
| 12. 10. 2024 | Dylová Zoe | Ústí nad Labem | 17,05 | 17.05 | 18.84 | -1.79 | 109. | |
| 23. 09. 2023 | Stavinohová Bára | Brno | 12,33 | 120 | 12.33 | 107.67 | 16. | |
| 25. 09. 2022 | Tománková Michaela | Benešov | 13,70 | 13.7 | 15.45 | -1.75 | 60. | |
| 25. 09. 2022 | Stavinohová Bára | Benešov | 18,20 | 18.2 | 120 | -101.8 | 118. | |
| 25. 09. 2022 | Tománek Matyáš | Benešov | 13,61 | 13.61 | 15.19 | -1.58 | 61. | |
| 23. 03. 2019 | LIŠANÍK Ondřej | Jablonec | 12,69 | 12.69 | 12.76 | -0.07 | 8. | |
| 23. 03. 2019 | KNÝBLOVÁ Bára | Jablonec | 13,83 | 13.83 | 14.29 | -0.46 | 46. | |
| 23. 03. 2019 | STAVINOHOVÁ Beáta | Jablonec | 14,05 | 14.05 | 16.57 | -2.52 | 58. | |
| 23. 03. 2019 | FIALOVÁ Tereza | Jablonec | 14,26 | 14.37 | 14.26 | 0.11 | 65. | |
| 23. 03. 2019 | SCHIMÁNKOVÁ Monika | Jablonec | 14,56 | 15.01 | 14.56 | 0.45 | 81. | |
| 23. 03. 2019 | DURLÁK Daniel | Jablonec | 16,83 | 16.83 | 17.78 | -0.95 | 138. | |
| 23. 03. 2019 | TOMÁNKOVÁ Michaela | Jablonec | 17,52 | 19.92 | 17.52 | 2.4 | 169. | |
| 23. 03. 2019 | ŠIMÍČEK David | Jablonec | 19,00 | 19 | 25.97 | -6.97 | 172. | |
| 09. 03. 2019 | Schimánková Monika | ČHP 2019 – Ostravská hala | 14,19 | 14.19 | 15.86 | -1.67 | 58. | |
| 09. 03. 2019 | Fialová Tereza | ČHP 2019 – Ostravská hala | 14,61 | 22.16 | 14.61 | 7.55 | 71. | |
| 09. 03. 2019 | Knýblová Bára | ČHP 2019 – Ostravská hala | 14,64 | 14.83 | 14.64 | 0.19 | 73. | |
| 09. 03. 2019 | Durlák Daniel | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,46 | 17.47 | 17.46 | 0.01 | 122. | |
| 09. 03. 2019 | Lišaník Ondřej | ČHP 2019 – Ostravská hala | 12,61 | 12.61 | 16.38 | -3.77 | 134. | |
| 09. 03. 2019 | Tománková Michaela | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,79 | 17.79 | 18.22 | -0.43 | 139. | |
| 09. 03. 2019 | Šimíček David | ČHP 2019 – Ostravská hala | 18,48 | 25.6 | 18.48 | 7.12 | 146. | |
| 03. 11. 2018 | Švestka Matyáš | Praha | 13,23 | 13.24 | 13.23 | 0.01 | 38. | |
| 03. 11. 2018 | Lišaník Ondřej | Praha | 13,48 | 14.09 | 13.48 | 0.61 | 51. | |
| 03. 11. 2018 | Stavinohová Beáta | Praha | 14,21 | 15.58 | 14.21 | 1.37 | 89. | |
| 03. 11. 2018 | Exnerová Eliana | Praha | 14,80 | 14.91 | 14.8 | 0.11 | 114. | |
| 03. 11. 2018 | Knýblová Bára | Praha | 15,73 | 16.6 | 15.73 | 0.87 | 159. | |
| 03. 11. 2018 | Schimánková Monika | Praha | 15,97 | 19.89 | 15.97 | 3.92 | 168. | |
| 03. 11. 2018 | Lazarová Eliška | Praha | 16,66 | 16.66 | 26.9 | -10.24 | 192. | |
| 03. 11. 2018 | Durlák Daniel | Praha | 17,85 | 20.13 | 17.85 | 2.28 | 206. | |
| 24. 03. 2018 | Stavinohová Beáta | Jablonec | 14,42 | 15.43 | 14.42 | 1.01 | 67. | |
| 24. 03. 2018 | Exnerová Eliana | Jablonec | 14,74 | 14.74 | 120 | -105.26 | 80. | |
| 24. 03. 2018 | Fialová Tereza | Jablonec | 15,06 | 15.06 | 17.93 | -2.87 | 93. | |
| 24. 03. 2018 | Lazarová Eliška | Jablonec | 16,23 | 16.23 | 18.43 | -2.2 | 125. | |
| 24. 03. 2018 | Durlák Daniel | Jablonec | 18,75 | 120 | 18.75 | 101.25 | 147. | |
| 17. 03. 2018 | Lišaník Ondřej | Ostrava | 14,24 | 120 | 14.24 | 105.76 | 29. | |
| 17. 03. 2018 | Exnerová Eliana | Ostrava | 15,33 | 15.33 | 17.23 | -1.9 | 97. | |
| 17. 03. 2018 | Durlák Daniel | Ostrava | 17,80 | 18.26 | 17.8 | 0.46 | 114. | |
| 17. 03. 2018 | Stavinohová Beáta | Ostrava | 17,76 | 21.28 | 17.76 | 3.52 | 150. | |
| 12. 03. 2017 | Lišaník Ondřej | Jablonec | 15,75 | 17.12 | 15.75 | 1.37 | 67. | |
| 12. 03. 2017 | Gröbnerová Klára | Jablonec | 16,93 | 17.32 | 16.93 | 0.39 | 110. | |
| 12. 03. 2017 | Lazarová Eliška | Jablonec | 17,82 | 17.82 | 120 | -102.18 | 121. | |
| 12. 03. 2017 | Fialová Tereza | Jablonec | 17,97 | 120 | 17.97 | 102.03 | 124. | |
| 12. 03. 2017 | Stavinohová Beáta | Jablonec | 19,51 | 120 | 19.51 | 100.49 | 130. | |
| 19. 03. 2016 | Fialová Tereza | Jablonec | 18,77 | 18.77 | 19.31 | -0.54 | 116. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 12. 10. 2024 | Stavinoha Jáchym | Ústí nad Labem | 15,73 | 16.78 | 15.73 | 1.05 | 45. | |
| 25. 09. 2022 | Stavinoha Jáchym | Benešov | 16,24 | 16.24 | 20.51 | -4.27 | 50. | |
| 25. 09. 2022 | Mohyla Jan | Benešov | 19,43 | 19.43 | 49.29 | -29.86 | 101. | |
| 24. 03. 2019 | TOMÁNEK Matyáš | Jablonec | 16,23 | 16.23 | 17.49 | -1.26 | 24. | |
| 24. 03. 2019 | STAVINOHOVÁ Bára | Jablonec | 17,02 | 17.08 | 17.02 | 0.06 | 27. | |
| 09. 03. 2019 | Tománek Matyáš | ČHP 2019 – Ostravská hala | 15,73 | 15.73 | 19.28 | -3.55 | 14. | |
| 09. 03. 2019 | Janík Mikuláš | ČHP 2019 – Ostravská hala | 19,16 | 19.16 | 29.55 | -10.39 | 65. | |
| 04. 11. 2018 | Stavinohová Bára | Praha | 17,92 | 21.65 | 17.92 | 3.73 | 66. | |
| 04. 11. 2018 | Tománek Matyáš | Praha | 17,71 | 20.81 | 17.71 | 3.1 | 84. | |
| 04. 11. 2018 | Tománková Michaela | Praha | 20,15 | 20.59 | 20.15 | 0.44 | 109. | |
| 04. 11. 2018 | Šimíček David | Praha | 35,76 | 120 | 35.76 | 84.24 | 219. | |
| 25. 03. 2018 | Stavinohová Bára | Jablonec | 18,46 | 18.76 | 18.46 | 0.3 | 33. | |
| 25. 03. 2018 | Tománek Matyáš | Jablonec | 19,03 | 25.28 | 19.03 | 6.25 | 48. | |
| 25. 03. 2018 | Tománková Michaela | Jablonec | 20,07 | 20.07 | 21.38 | -1.31 | 54. | |
| 17. 03. 2018 | Tománek Matyáš | Ostrava | 19,09 | 19.09 | 120 | -100.91 | 52. | |
| 17. 03. 2018 | Tománková Michaela | Ostrava | 23,29 | 27.18 | 23.29 | 3.89 | 75. | |
| 25. 03. 2017 | Daniel Durlák | Ostrava | 18,39 | 18.39 | 18.45 | -0.06 | 45. | |
| 11. 03. 2017 | Durlák Daniel | Jablonec | 18,10 | 18.14 | 18.1 | 0.04 | 41. | |
| 30. 07. 2016 | Durlák Daniel | Brno - Líšeň, hasičská škola | 20,75 | 120 | 20.75 | 99.25 | 26. | |
| 19. 03. 2016 | Durlák Daniel | Jablonec | 22,68 | 30.31 | 22.68 | 7.63 | 81. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 22. 03. 2025 | Niklová Vanesa | Jablonec nad Nisou | 23,82 | 48.35 | 23.82 | 24.53 | 83. | |
Dor-ci 17 starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 28. 03. 2026 | Tománek Matyáš | Jablonec nad Nisou | 19,56 | 22.63 | 19.56 | 3.07 | 36. | |
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.