Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 03. 08. 2019 21:30
Kontakt:   Jan Bělík Telefon: 
Začátek rezervace: 21. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 03. 08. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMDavid Holínek
22Ludslavice KMZdeněk Žejdlik
33Zahnašovice ŽenyKMLucie Tichá
44Hlinsko PRTomáš Mareček
55Vítonice mužiKMAdmin Přerovská liga PÚ
66Radkova Lhota PRJan Klimecký
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Hlinsko PRTomáš Mareček
99Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1010Křenovice mužiPRTomáš Bálint
1111Radkova Lhota ŽPRJan Klimecký
1212Císařov Muži 35+PRAleš Pěkník
1313Hrabůvka PRHonza
1414Podolí VSAleš
1515Radkova Lhota Muži 35+PRJan Klimecký
1616Loukov ŽenyKMmarta
1717Opatovice mužiPRDalibor Vašíček
1818Rychlov Muži 35+KMPetr Řeháček
1919Hranice PRVítězslav Stratil
2020Hostašovice NJJan Duda
2121Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
2222Čechy ŽenyPRAdéla Janků
2326Čechy Muži 35+PRAdéla Janků
2427Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2528Spálov ŽenyNJVladimír Šíma
2629Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
2730Býškovice PRTomáš Kolda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.