Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: POZOR!! Soutěž zrušena z nařízení vlády!!! Kdy: 14. 03. 2020 09:00
Kontakt:   Pavel Lipár Telefon:  +420607665134
Začátek rezervace: 10. 02. 2020 19:00 Konec rezervace: 08. 03. 2020 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Těmice HOJakub Pavlica
22Mistřín HOJaroslav Svora
33Ratíškovice HOTomáš Koplík
44Kozojídky HOMiroslav Lička
55Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
66Šardice HODarek Vindiš
77Hrubá Vrbka HOKateřina Kadubcová
88Petrov HOJana Trojancová
99Rohatec HOMichal Matějíček
1010Vacenovice HOMiroslav Lička
1111Vnorovy HOJakub Poštolka
1212Svatobořice HOIveta
1313Popov ZLAlois Kulíšek
1414Žeravice HOPetr Halačka
1515Ježov HOMichaela Slezáková
1616Milotice HOMiroslav Lička
1717Hroznová Lhota HOMiroslav Lička
1818Biskupice VizoviceZLVěra Lutonská
1919Blatnice pod Svatým Antonínkem HOSilvie Buzíková
2020Radějov HOMartina Možnarová
2121Vracov HODarja Plašková
2222Královo Pole BMRadek Vít
2323Moravský Svätý Ján SEMiroslav Lička
2424Dubňany HOJan Opavský
2525Hovorany HOMiroslav Lička
2626Tupesy UHMiroslav Lička
2727Sobotište SEOndrej Hurbanis
2828Březová UHMiroslav Lička
2929Vrbovce MYMiroslav Lička
3030Uhřice HOMiroslav Lička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Těmice HOJakub Pavlica
22Kozojídky HOMiroslav Lička
33Hrubá Vrbka HOKateřina Kadubcová
44Ratíškovice HOTomáš Koplík
55Rohatec HOMichal Matějíček
66Svatobořice HOIveta
77Žeravice HOPetr Halačka
88Ježov HOMichaela Slezáková
99Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
1010Vacenovice HOMiroslav Lička
1111Popov ZLAlois Kulíšek
1212Petrov HOJana Trojancová
1313Mistřín HOJaroslav Svora
1414Vizovice ZLVěra Lutonská
1515Blatnice pod Svatým Antonínkem HOSilvie Buzíková
1616Radějov HOMartina Možnarová
1717Vracov HODarja Plašková
1818Moravský Svätý Ján SEMiroslav Lička
1919Hodonín HOMiroslav Lička
2020Hovorany HOMiroslav Lička
2121Tupesy UHMiroslav Lička
2222Březová UHMiroslav Lička
2323Vrbovce MYMiroslav Lička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratíškovice HOTomáš Koplík
22Mistřín HOJaroslav Svora
33Ježov HOMichaela Slezáková
44Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
25. 04. Chropyně - fotbalové hřištěKM
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
02. 05. Staňkov fotbalové hřištěDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
10. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
16. 05. KosmonosyMB
16. 05. HalámkyJH
16. 05. Císařov-u obecního úřaduPR
16. 05. Jindřichův HradecJH
16. 05. ŠkodějovSM
17. 05. RadimoviceLI
23. 05. BoroviceMB
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
24. 05. ŽernovníkBK
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. Velké KarloviceVS
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. LibuňJC
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Svaté Pole-hřištěPB
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. LoučkaVS
13. 06. Horní HradištěPS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.