Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 8.Ročník Noční soutěže na 2B Kdy: 12. 07. 2019 22:00
Kontakt:   Lubomír Kunovsky Telefon:  608 87 11 44
Začátek rezervace: 28. 06. 2019 12:00 Konec rezervace: 12. 07. 2019 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němetice MužiVSLubomír Kunovský
22Ublo ZLLibor Punčochář
33Loučka ženyVSŠimon Sedlář
44Dolní Bečva ženyVSKristy
55Krhová veterániVSDalibor Sekyra
66Poruba ženyPRZuzana Horníková
77Komárno KMZdeněk Žejdlik
88Dolní Bečva mužiVSKristy
99Jasenice VSLukáš Komender
1010Poruba MužiPRMartin
1111Podolí VSAleš
1212Hošťálková VSMatěj Valůšek
1313Zašová VSJaroslav Škrobák
1414Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1515Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
1616Dřevohostice PRPatrik Josiek
1717Opatovice PRDavid Roman
1818Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 03. VELICKÁ HALAHO
11. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. HalámkyJH
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Svaté Pole-hřištěPB
06. 06. JeřmaniceLI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
13. 06. Kamenice nad LipouPE
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
14. 06. ŠaraticeVY
20. 06. VidiceDO
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.