Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: pohárovka 2B Kdy: 23. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Lubomír Kunovský Telefon:  608871144
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratiboř VSLibor Vítek
22Loučka Ženy VSLibor Vítek
33Podolí VSAleš
44Němetice VSLubomír Kunovský
55Loukov Ženy KMAleš
66Velká Lhota VSMatěj Blažek
77Lešná MužiVSJakub Grygařík
88Ublo ZLLibor Punčochář
99Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1010Velká Lhota ženyVSMatěj Blažek
1111Vlčovice NJPavel Kahánek
1212Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
1313Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1414Velké Karlovice VeteraniVSKarel taborsky
1515Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
1616Bylnice MužiZLTomáš Hořák
1717Brusné KMMartin Šťastný
1818Komárovice ženyVSEva Foukalová
1919Choryně ŽenyVSSabina Trlifajová
2020Němetice veterániVSLubomír Kunovský
2121Karolinka Sklárny VSVlastimil Gášek
2222Krhová VSDalibor Sekyra
2325Karolinka Sklárny Veteráni VSVlastimil Gášek
2451Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 03. VELICKÁ HALAHO
11. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. HalámkyJH
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Svaté Pole-hřištěPB
06. 06. JeřmaniceLI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
14. 06. ŠaraticeVY
20. 06. VidiceDO
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.