Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2019 - Morkovice - Kdy: 04. 05. 2019 10:15
Kontakt:   Krejčí Pavel Telefon:  Pavel.k.cz@seznam.cz
Začátek rezervace: 20. 04. 2019 20:00 Konec rezervace: 03. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice KMVladislav Sedlařík
22Polkovice PRVladislav Sedlařík
33Morkovice KMVladislav Sedlařík
44Chropyně KMVladislav Sedlařík
55Rokytnice PRDaniel Fáber
66Císařov PRVladislav Sedlařík
77Počenice KMVladislav Sedlařík
88Hrabůvka PRHonza
99Kokory PRLibor Daňa
1010Radkova Lhota PRJan Klimecký
1111Vrchoslavice PVRadim Janečka
1212Chvalnov KMDaniel Šušlík
1313Dětkovice VYMichal Hrabánek
1414Hlinsko PRPetr Šromota
1515Roštění KMMichal Tomaník
1616Dětkovice PVLadislav Kořínek
1717Křenovice PRTomáš Bálint
1818Zahnašovice KMPetr Miklík
1919Jasenice VSLukáš Komender
2021Ludslavice KMPavel Lužík
2122Sobíšky PRJiří Kočař
2223Mladcová ZLOndra Struška
2324Oplocany PRJana Bitalová
2425Kostelany KMZdenek Bršlica
2530Hoštice KMRadoslav Gregor

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice KMVladislav Sedlařík
22Počenice KMPavel Kunčar
33Rokytnice PRDaniel Fáber
44Radkova Lhota PRJan Klimecký
55Kojetín  PRMartina Partykova
66Polkovice PRBarbora Podepřelová
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Zahnašovice KMPetr Miklík
99Morkovice KMPavel Krejčí
1010Čechy PRAdéla Janků
1111Císařov PRBarbora Paráková
1212Tovačov  PREliška Večeřová
1315Nětčice KMPetra Plachá
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.