Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Fotbalové hřiště Grešlové Mýto

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční závody - O pohár starosty obce Kdy: 13. 06. 2020 21:00
Kontakt:   Pavel Hos Telefon:  731 039 216
Začátek rezervace: 21. 02. 2020 19:00 Konec rezervace: 13. 06. 2020 21:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Grešlové Mýto, PS SpeciálZnojmo Roman Čermák
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6. Grešlové Mýto, PS 12Znojmo Roman Čermák
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
25. 04. Chropyně - fotbalové hřištěKM
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
02. 05. Staňkov fotbalové hřištěDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
10. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
16. 05. KosmonosyMB
16. 05. HalámkyJH
16. 05. Císařov-u obecního úřaduPR
16. 05. Jindřichův HradecJH
16. 05. ŠkodějovSM
17. 05. RadimoviceLI
23. 05. BoroviceMB
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
24. 05. ŽernovníkBK
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. Velké KarloviceVS
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. LibuňJC
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Svaté Pole-hřištěPB
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. LoučkaVS
13. 06. Horní HradištěPS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.