Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memorial Jana Zapletala Kdy: 21. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Vladislav Sedlařík Telefon:  777621611
Začátek rezervace: 07. 09. 2019 20:00 Konec rezervace: 19. 09. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Tovačov  ŽenyPRMichaela Koldová
33Hoštice KMAntonín Novák
44Lukov ZLJan Drábek
55Vrchoslavice PVRadim Janečka
66Kokory PRLibor Daňa
77Křenovice KřenovjankaPRSDH Křenovice
88Němčice nad Hanou mužiPVPavel Kvíčala
99Morkovice KMPavel Krejčí
1010Podhradní Lhota Muži PodhradkaKMZdeněk Žejdlik
1111Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
1212Tršice OLHonza Balint
1313Doloplazy mužiPVRené Běhal
1414Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
1515Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1616Želeč MužiPVMartin
1717Hrabůvka PRHonza
1818Dětkovice ŽenyVYBarbora
1920Želeč ŽenyPVMartin
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.